Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego facet zdradza żonę?

Polecane posty

Gość gość

Podejrzewam męza o zdradę-dowodów nie mam, jestem jednak bardzo o niego zazdrosna, jest przystojny, pracuje w biurze gdzie pełno kobitek i on rodzyneczek. Jestem ładna, w łóżku ok, więc jakie mogą być przyczyny, że facet zdradza żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lozku widac jednak nie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Rodzyneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chce miec wieksza szanse na spłodzenie bejbis, wtedy jego "silne" geny beda everywhere!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywiąż go do krzesła albo wytatuuj mu coś na czole , spryskaj zgniłym jajem, to odstraszy konkurencje, dobrze by było gdybyś go jeszcze upasła i niech wyłesieje, bedziesz mniej zazdrosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież cię nie zdradza, to twoja zazdrość ci podsuwa takie mysli..........opamietaj się, bo w końcu zacznie cie faktycznie zdradzac, bedzie mial dość twoich podejrzeń i posadzania o zdrady, zazdrośnico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ to proste. Rządzi nim fiutek. Kocha żonę, ale jak ma wybór bo jest przystojny i widzi jak na niego larwy lecą, to w końcu z którąś się urwie, nie ma siły. Chciałaś przystojniaka to bądź zazdrosna, nie ma bata żeby tego nie zrobił i nie mówię Ci tego złośliwie. Tacy są faceci. Ma okazji dużo i kiedyś z jakiejś skorzysta. Nigdy nie będziesz go pewna niestety. Tacy pięknisie są często zarozumiali że mogą tak wybierać i chcą trzymać kilka srok za ogon. Przecież to tak kręci prawda? A jak go podejrzewasz o zdradę, to musisz być nieźle czujna. No i co zrobisz jak się utwierdzisz w tej zdradzie? Zostawisz go? czy będziesz jeszcze bardziej cierpieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×