Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

"Do łozka ide z kims kogo kocham, nie z dziwką."

Polecane posty

Gość gość

Właśnie. Spotkałam sie nie raz z takim określeniem od mojego chłopaka, a właściwie narzeczonego. Jest naprawdę przystojny, z wyglądu- wygląda jak chuligan, i zimny koleś. Lecz prawda jest zupełnie inna, jest naprawdę kochający, ciepły,wrażliwy, przyjaciel, kochanek i narzeczony w jednym hehe :D Był on dla mnie pierwszym,więc porównania nie mam. On natomiast miał już partnerkę... Dlaczego niektórzy mezczyzni nie lubią traktować kobiety jak dziwkę ? Inni lubią wyzywać, krzyczeć, obrażać,ciągnąć za włosy, robić coś wbrew woli itp... Nigdy nie potraktował mnie jak dziwkę, ale to nie oznacza że nie ma tego "zapału" i pożądania oraz szybkiego i ostrego seksu. Więc dlaczego inni uważają ze nie powinno sie traktować kobiety jak d****i? Dla wielu meżczyzn ideał kobiety to dobra żona a w przyszłości matka a w nocy d***** i kochanka w jednym... Proszę o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie. to by był szczyt. bynajmniej nie wyobrażam sobie, że jesteśmy bardzo kochającą się parą, a jak przychodzi do CZUŁOŚCI sypie wyzwiskami. co to, to nie. nawet będąc mocno podnieconym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja d***** tez kocham sam jestem d****iem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale masz fixacje na slowo d****** bylas wychowywana pod kloszem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopak chciał mieć porządną a trafiła mu się d***** :D Ale jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligencją to ty nie grzeszysz, jeśli nie rozumiesz co twój facet ma na myśli. Idę do łóżka z kimś kogo kocham, a nie z dziwką, oznacza to co oznacza, czyli sam dziwką nie jestem i nie będę moczył byle gdzie. Od tego mam tą jedną ukochaną kobietę. To absolutnie nie wyklucza ostrego szybkiego seksu. Żona-d***** w łóżku to nic innego jak przenośnia, głupia z resztą, czyli w łóżku chcęmieć otwartą, bezpruderyjną, gorącą kobietę, która wie po co ma krocze, a nie zimną rybę, która leży jak kłoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×