Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beben maszyny losującej

DOBRY KREM NAWILŻAJĄCY!!!

Polecane posty

Gość beben maszyny losującej

Wyprobowalam juz tyle ze nie mam sil, moja cera jest po zimie przesuszona masakrycznie, proszepoleccie mi jakis krem bo nie wytrzymam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia 343
HAPPYDERM - lOREALA, DO CERY SUCHEJ I WRAZLIWEJ. KOSZTUJE 25 ZL. I JEST REWELACYJNY, DODATKOWO POSIADA JESZCZE W SKLADZIE FITOHORMONY SZCZESCIA, CERA NABIERA BLASKU ZA NIEWIELKA CENKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończ już ten
krem wciskać- hormony szczęścia się przydadzą jak zobaczycie co on z twarzą robi- wulkan na wulkanie, jeden z gorszych zapychaczy jaki miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambiwalenccja
no wlasnie wiekszosc kremow ma substancje, ktore zapychaja!:/ Ja polecam polprodukty i robienie wlasnych kremikow...:) 100% natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszaaaaaaaaaa
to poproszę o przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszaaaaaaaaaa
Ja polecam Olay nawilażająco- rozświetlający z faktorem 15, przez pierwsze 2 tygodnie byłam średnio zadowolona, ale teraz po trzeciej tubce nie poznaję własnej twarzy,dokupiłam całą serię do pielęgnacji mleczko Olay i taki krem z delikatnym pillingiem do codziennej pielęgnacji, wcześniej używałam Lancome , 3 kroki Clinic, i Erisa i chyba miałam jakis jeden z Este Lauder czy jak to się tam piszę, za te cenę jednego kremu mam całą serię, powyższą razy 3 i wiellllllki uśmiech zadowolenia na twarzy, czasem na noc wklepuję też maseczkę nawilżającą PaYota - uwielbiam . POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto sobie zerknąć na stronę aanatural.pl Mają tam linie kosmetyków nawilżających marki Merino z lanolina. W sumie jest to jakaś nowość na polskim rynku i moim zdaniem warto ją wypróbować. Skóra jest po nich naprawdę gładka, nawilżona i jedwabista. Osobiście uważam, że kremy tej marki dorównują najlepszym na rynku kosmetykom, a cenowo wydaje mi się, że są o wiele tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, lanolina jest najskuteczniejszym składnikiem nawilżającym. Nie trzeba się smarować co godzinę. Pozyskuje się ją z owczej wełny. Te kosmetyki są z Nowej Zelandii, a tam jest bardzo czyste środowisko, więc lanolina też wysokie jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolet
Mojej mamie sprawiłem ten krem, bo też ma masakrycznie suchą cerę: http://www.andyjskadolina.com/index.cfm/produkt-kosmetyk-krem/pid/10/krem-z-rosa-mosqueta/ a i podbiera mi ten, mówiąc że jej pasuje :) http://www.andyjskadolina.com/index.cfm/produkt-kosmetyk-krem/pid/11/krem-z-papai/ Kremy są naprawdę dobre, nic nie zapychają. Używam na zmianę i ślimaka i tę papaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM88
ROC, 80ZL SWIETNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumiankwy Yves Rocher, idealny pod makijaż, do twarzy i całego ciała: http://deals.spotshoppingguide.com/wp-content/uploads/2009/08/Pure-Camille-Yves-Rocher.png albo ten, niedrogi i bardzo fajnie nawilża i szybko się wchłania, również dobrze się spisuje jako krem na dzień, pod makijaż: www.splendore.pl/Krem_kosmetyczny__Melon__100ml__p5557.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara z Krakowa
Cześć , polecam Ci serum z włąsćiwoe bombę witaminową : nazywa się DERMATOPOIETIN i jest ze Szwajcarii. Natknęłam się na ten specyfik przypadkowo w salonie kosmetycznym Doris Dorin w Krakowie. Prawdziwa bomba witaminowa i nawilżająca. A może powinnaś spróbowac dodatkowo zabiegu mezoterapii - z własnego dowiadczenia wiem, że to dokonale robi na skórę po zimie. Mogłabyś sobie na przykład zafundować koktail witaminowy w ramach mezotrapii. Polecam - sprawdzony sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obagi Hydrate! Niestety nie do zdobycia w Polsce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam INNO-DERMA Advance Hydrating Cream :) silnie nawilża i dobry jest po równiych zabiegach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI POMAGA dermica najbardziej "_:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×