Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość calineczkaglk

dodatki do chabrowej kobaltowej sukienki

Polecane posty

Gość calineczkaglk

witajcie. prosze Was o pomoc w sprawie dodatkow do chabrowej/kobaltowej sukienki. Stylizacja weselna na wrzesien. sukienka jest prosta, góra sukienki ma koronkę i dekolt łódkowy. Do tego postanowiłam ze pomaluję paznokcie na biało. Jakie dodatki dobrać? czarne buty i torebka z dodatkami srebrnymi czy bezowe buty i torebka z elementem złota? I jaka dobrać biżuterię? zastanawiam sie tylko czy dobrac duże rzucajace sie w oczy kolczyki.. chyba najlepiej srebrne i wtedy juz zadnego naszyjnika ( ze wzgledu na koronkę). macie jakies inne propozyje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieliste buty, srebrna biżuteria, torebka ze srebrem. Możesz też zaszaleć i dać dodatki w kolorze, np. cytrynowe czy pomarańczowe, może z dodatkiem koloru sukienki, coś jak to: www.polyvore.com/msgm_handbag/thing?id=110859208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezowe bury I srebrne dodatki?! Masz 65 lat? Więcej kreatywności. Żółty jest świetnym kolorem. Lub intensywna zieleń lub czerwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sierpni byłam na weselu w takim właśnie kolorze sukienki. Dobrałam czerwone szpilki i cieniutki czerwony pasek plus delikatne srebrne kolczyki z czerwonymi cyrkoniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorka, teraz jak kliknęłam to widzę, że link nie działa prawidłowo. Jak klikniesz w top w prawym dolnym rogu to za 3 kliknięciem wpadniesz na piękny naszyjnik, który idealnie by pasował do Twojej sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe by pasowały. Jakiś skórzany biały pasek, białe buciki i torebka. Ładny zestaw taki dobierz sobie na Eobuwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×