Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakkkkkkkkkkkkkkk

dr jacek bartkowiak rynarzewo

Polecane posty

Gość jakkkkkkkkkkkkkkk

Proszę o odpowiedź-czy komuś z tego forum pomógł dr jacek bartkowiak z rynarzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Bartkowiak z Rynarzewa .......a nie z Szubina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska mi osoba byla
zapisal koci pazur, jakies szyszki chmielu i dal wydruk z netu na temat zywienia dopasowanego do grupy krwi. ogolnie gosciu arogancki, nawet dokladnie nie obejrzal pacjenta nie wypytal o jego poroblemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliska mi osoba byla
ale uwazam ze kazdy musi sporbowac pojechac zobaczyc na wlasnej skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkkkkkkkkkkkkk
dziękuję, a może jest ktoś jeszcze na forum, kto by się wypowiedział??? szukam pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkkkkkkkkkk
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentki
Pan "uzdrowiciel" zapewnił iż po trzech zabiegach napewno będzie poprawa, ale żadne czary-mary nie pomogły. Kasa wyłudzona - poprawy nie ma. takie jest to leczenie, a szkoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudzio
jestem wieloletnim pacjentem Pana Jacka - na pierwszej wizycie - jeszcze w Szubinie przynieśli rodzice dziecko po wypadku - ze spitala sparaliżowane. Natychmiast na poczekalni pojawił się Pan Jacek. przeprosił wszystkich i zajął się dzieckiem. po czterdziestu minautach diecko poruszało rękoma i nogami. Całkowicie bezintereownie pomaga ludziom chorym na raka i to bardzo skutecznie. w mojej rodzinie pomógł wielu osobom i to naprawdę poważnie chorym. Ja osobiście polecam wizytę u Pana Jacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie tosciema
rodzinny biznes kwitnie. moim znajomym nie pomogl a nawet chamsko ich potraktowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudzio
nie jest to moja zadna rodzina - odpisalem szczerze na zadane pytanie - kazdy ma prawo tobic jak uwaza. Ja nic zlego na jego temat nie moge powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja nie pisalam ze ty
jestes rodzina :-) tylko ze tam kwitnie rodzinny biznes. zona, corka, siostrzseniec/bratanek itp. ile ludzi ma prace i zajecie :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valdi144
Mnie nie pomógł. Nikomu z mojej rodziny też nie. Żona była wpatrzona w niego jak w proroka. Do dziś kupuje kocie pazury, lecytyny i inne dziwne rzeczy w jego aptece. Doszło do tego, że pan jacek zaczął ingerować w nasze sprawy rodzinne. Nakłonił żonę do rezygnacji z pracy i zaczął ingerować w nasze życie intymne. Mnie powiedział, że jak poddam się operacji nie wyjdę żywy ze szpitala. Dzisiaj jestem 3 miesiące po zabiegu. Za tydzień wracam do pracy. Układam sobie od nowa życie. Pozew rozwodowy już wysłany a na wspomnienie pana jacka zgrzytam zębami... * wiem, że pan jacek powinno być z wielkiej litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pacjent Pana Jacka
Oj nie chwal za wczasu, Pan Jacek nie musi patrzeć żeby widzieć więcej od Ciebie. Jeżeli twierdzisz że Ci nie pomógł to tylko dlatego że sam nie dałeś sobie szansy pomóc. Nie chcę Cię straszyć bo i tak pewnie mnie wyśmiejesz, ale życzę Tobie ułożenia sobie życia oraz szczęścia. Ja byłem u niego 6 lat temu. Powiem tylko że to co mi powiedział WSZYSTKO się spełniło, nie od razu ale stopniowo kolejno po sobie. Ostatnia z tych rzeczy miała miejsce 8 miesięcy temu. Ostatnie co powiedział to idźcie i bądźcie szczęśliwi. Od czasu usłyszenia tych słów zacząłem inaczej patrzeć na świat. Gdy byłem u niego to odniosłem wrażenie jakbym go znał od dawna, oraz jakby On wiedział o mnie więcej niż ja sam. Dzięki niemu można odzyskać wiarę w dobrych ludzi. Jest bardzo pozytywną osobą o dobrym sercu. Trochę trudno nazwać Go lekarzem bo to się kojarzy ze szpitalami itp. Trudno również nazwać Go uzdrowicielem bo to również przywodzi złe skojarzenia jakiś naciągaczy itp. Jednak niewątpliwe jest to że pomaga ludziom w najcięższych przypadkach. Przede wszystkim, podróż do Pana Jacka zalecam osobom które chcą być zdrowe, a nie tym które w nic nie wierzą i do wszystkiego mają stosunek anty. Ja nie wyznaję żadnej religii ale za to wierzę w ludzi. W takich ludzi jak Pan Jacek. A co do pomagania ludziom to pomaga na ciele i duchu. Ale w to nie uwierzy ten kto się nie przekona na sobie. Pozdrawiam wszystkich tych za i przeciw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwwiiia
Właśnie otrzymałam wyniki badań z laboratorium. Jestem zdrowa! Jacek Bartkowiak wyleczył mnie w ciągu jednej wizyty. To nieprawdopodobne! Oh tak się cieszę :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tyle
ze bliska mi osobe potraktowal zle w czsie wizyty. nie dosc ze nie udzieli konkretnych wskazowek to jeszcze sie wydzieral. dal tylko wydruk z internetu dotyczacy zywienia zgodnie z grupa krwi. tez mi wielkie odkrycie. aha no i lecytyna kocie pazury tez byly w ruchu :-) jednym slowem nie pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam z ojcem
byłam z moim tata tam juz 2 razy jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem. Po pierwszej wizycie u niego juz sie poprawiło tacie przed wizyta nei mógł jeść nic tylko wodniste rzeczya juz w drodze do domu od pana Bartkowiaka zjadł rybe smażoną. czy to nei jets zmiana ? dla mnie jest duża wczorja byliśmu po raz2 u niego. i wybieramy sie jeszcvze raz.. Polecam Serdecznie..:) a wcale blisko nei mamy do niego bo jestesmy z Sosnowca województwo śląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----pacjentka
to znaczy ,że była błędna diagonoza czy pani wyleczył te piersi, bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----pacjentka
MAM PYTANIE CZY TEN PAN NAPRAWDĘ NIE MYLI SIĘ W DIAGNOZIE , BO TWIERDZI,ŻE MA DAR WIZJI I WSZYSTKO WIDZI , KAŻDĄ CHOROBĘ , CZY TO PRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim ten pan nie jest lekarzem,nie studiował medycyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkaaa
Ten pan nie musi byc lekarzem i niczego studiowac zeby widziec,jasnowidzenie nie ma nic wspolnego ze szkołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkaaa
jasnowidzenie jest poza wszelka nauką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkaaa
Przyziemne ludki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjj
wspaniala osobowosc,pomogl mi w moich dolegliwosciach z ktorymi walczylam wiele lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakieś nowości dot.leczenia przez Pana Jacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,chciałabym sie wybrać z synkiem do dr bartkowiaka,syn ma porażenie dziecięce .Chciałabym sie dowiedzieć ile wynosi wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nareszcie zdrowa
Jacek uchronił mnie przed poważną i przykrą operacją kobiecą - po 3 wizytach nie mam już zaawansowanej anemii (krwotoki), endometriozy III stopnia i guza wielkośc***ięści - żaden lekarz nie umiał sobie z tym poradzić przez ostatnie 8 lat a zostawiłam u tzw. lekarzy medycyny mnóstwo pieniędzy! Jacek podarował mi nowe życie - jestem zdrowa i silna - dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uule
ja byłam tam pierwszy raz . mam endometriozę 4 stopnia powiedział że w 3 spotkania mnie wyleczy.więc pojadę na następne spotkanie bo wierzę żę będę zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×