Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny co kupujecie na święta swoim ojcom i facetom?

Polecane posty

Gość gość

Bo ja mam problem z prezentami dla facetów :( Poza takimi oklepanymi, którzy zawsze wszyscy radzą - co jeszcze kupujecie? Stawiacie na praktyczne, przydatne prezenty czy sięgacie raczej po jakieś ekstrawaganckie rzeczy? Wiem, że nie bardzo ten dział, ale tutaj najwięcej jednak normalnych kobitek siedzi. Napiszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy jaki masz budżet. W tym roku planuje kupić swojemu mezowi koszulkę i bluze z kolekcji jego ulubionego klubu piłkarskiego. Na poprzednie okazje kupowalam np markowy dlugopis z graweka, zapalniczke zippo tez z grawerka, portfel, akcesoria do konsoli. Tyle pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam mojemu Mężowi aktówke, na następny rok zegarek, na następny alkomat, na kolejny drogie perfumy, ktore Mu się podobały. W tym roku umówiliśmy się ze nie kupujemy sobie prezentow, tylko sprawimy sobie porządny aparat foto:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, dlugopis tez byl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu mezowi funduje skok na spadochronie(jego marzenie) prezent swiateczny polaczony z prezentem urodzinowym :) A dla taty jakis dobry alkohol i sweter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budżet - myślę, że do 200zł/osobę. No właśnie rzeczy z ulubioną drużyną piłkarską już mu dałam (miał niedawno urodziny). O portfelu myślę, fakt, takim porządniejszym, ok 100zł. Perfumy kupuje sobie sam, nie pali, więc zapalniczka też odpada. Konsola - taaaa, no ma grę, o której marzy, ale mi szkoda kasy chyba na grę :D:D Piszcie dalej :) A swoim ojcom? Co kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkomat :D :D :D Chybabym umarła ze śmiechu gdybym taki prezent dostała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Ja w ramach prezentu dla męża man zamiar wykupić nam weekend w spa - z rzeczy materialnych ma co mu potrzeba a duzo pracuje wiec myśle ze będzie zadowolony z takiego prezentu - relaks i sam na sam z żona :D ojcu jak zawsze cos z alkoholu, bratu nic bo nie kupujemy sobie po prostu a teść będzie miał wspólny prezent z teściowa - szklanki do kawy plus łyżeczki, jak byli u mnie bardzo im sie podobały a teść uwielbia kawę wiec bedą zadowoleni, dokupie dobra kawę i ptasie mleczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robimy sobie jakieś niewielkie, "otwarte" prezenty. Jedziemy do CH i mój mąż kupuje sobie np. jakąś gre na PS4 lub xboxa a ja jakiś fajny ciuch. Zresztą kilka dni później mamy rocznicę ślubu więc nie ma sensu kupować jakiś dużych prezentów (za to na rocznicę ślubu szalejemy i kupujemy cos drozszego, wspólnej użyteczności że tak powiem ;) w tym roku np. będzie to suszarka bębnowa do prania :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężowi skórzaną aktówkę. Tacie ulubione perfumy. Teściowi spinki do koszuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leeniaaa
Ze swoim mężczyzną mamy taki układ, że zamiast kupowania prezentów sobie nawzajem przeznaczamy kasę na jakiś wyjazd. W tym roku np. sylwester w Bieszczadach :D A tacie wzięłam perfumy, ale odpowiedniki, bo taniej. W sumie to w tym roku poszalałam trochę i zrobiła większe zamówienie z Paris Avenue. W związku z tym zamienniki perfum dostaną też obie babcie i bratowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej
U nas jest moda na alkohole, co jest dziwne, bo faceci w rodzinie prawie nie piją. Tata np. dostanie w ramach zrzutki Johny Walker Platinium, trafiła się okazja w Centrum Wina, a to jednak moim zdaniem najlepsza whisky. Pozostali tańsze alkohole - głównie wina, ale również porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż dostawał ode mnie już wielokrotnie ubrania, perfumy, portfel, rękawiczki, pasek, urządzenie do masażu, w tym roku zestaw do gry w pokera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku mężowi kupuję perfumy i tusz do jego pióra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku kupuję konsolę. W przyszłym roku już coś zdecydowanie tańszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż kupił sobie fajniejsze okulary i powiedział że będą 'pod choinkę' do tego dokupilam mu na spółkę z synkiem samochodzik zdalnie sterowany - wiem, że mąż o tym marzy ;) tata dostanie pompkę do roweru bo mu sie popsuła, brat ręcznik turystyczny z mikrofibry. mama kupiła ojcu stojak na wino, a brat kupuje mu butelkę dobrego wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamienniki perfum - żenada. JEszcze na prezent. O ile to nie tylko reklama tego twojego paris awenjuuu. A ja i tacie i bratu płyty najnowsze ulubionych wykonawców - kolekcjonerskie wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam mezowi drewniany model zaglowca do skladania. Z rzeczy typowo prezentowych typu perfumy, paski itd ma jak na razie wszystko, a uwielbia majsterkowanie, ukladanie klockow z synem i tego typu sprawy wiec mysle ze mu sie spodoba. Zlozony na obrazku wyglada dosc okazale wiec bedzie mi do gabinetu pasowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tata - perfumy Lauren Facet- słuchawki do ps4, ładowarkę na 2 pady, figurka altair z assassin's.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narzeczonemu kupiłam nóż. Najgorsze co można kupić to gadżety ze wspólnym zdjęciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam mezowi koszule Hifingera :) Tacie Glühwein :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu m. kupiłam 2 książki fantasy takie jakie wybrał, ojcu bym walnęła jakiś likier ale on jest alkoholikiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezowi - ogromny zestaw lego technic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam wieze hi fi z pioneera:-) nie mamy żadnego odtwarzacza muzyki,ale sie zdziwi bo myśli ze dostanie perfumy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojcu kupuję jakąś wodę po goleniu czy perfumy, albo alkohol. Nie ma żadnych zainteresowań, nie dba jakoś szczególnie o siebie i prawdę mówiąc sam też nie daje mi nigdy nic zbyt wybitnego. Chłopakowi daje wyjątkowe prezenty związane z jego zainteresowaniami. Często to jakieś unikatowe gadżety które wyszukuję na ebayu, raz dostał ode mnie zegarek z praktyczniejszych rzeczy ale generalnie staram się żeby to było coś osobistego, a nie oklepany prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×