Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca ekipy

EKIPA REMONTOWA WARSZAWA - HELP.

Polecane posty

Gość szukajaca ekipy

Sluchajcie potrzebna jest mi ekipa remontowa do uszczelnienia balkonu...macie jakies namiary na dobrych fachowcow w warszawie? Help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również szukam sprawdzonych fachowców, może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony the Meli
a ja szukam gowna ktore odplynelo podczas spuszczania wody w kiblu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Jeśli zależy Ci na jakości, na tym, żeby remont był zrobiony porządnie a nie po łebkach i na odwal, to ja radzę sprawdzić ludzi z Protop - www.protop.com.pl . Mam do nich zaufanie, robili mi remont mieszkania, praktycznie całą stolarkę i nic się nie sypie, nic nie odpada, wszystko na wysoki połysk jak to się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurken
Sprawdzony wykonawca - http://solution4home.pl/ Chyba nawet działają nie tylko w Wawie, również w innych miastach. To była pierwsza firma, która swoje usługi wykonywała terminowo, przyszli na czas, mieliśmy spisaną umowę, ale co najbardziej istotne - wszystko usługi wykonane na prawdę super. Sami dawali propozycje lepszych ich zdaniem rozwiązań i faktycznie część z nich została wprowadzona. Bardzo pozytywna firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacielak
Ale czy Trzymamy Poziom realizuje wszystko kompleksowo? Mam do wykonania generalny remont mieszkania. Mogę mieć pewność, że wpuszczę ich na miesiąc czy dwa i wykonają całość? Od hydrauliki mam już gościa, ale pozostałe usługi musi zrobić ktoś sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co prawda nie z Wawy, ale z bardzo solidną firmą, którą do prac ogólnobudowlanych mogę polecić z czystym sumieniem. Prosz: http://www.zuw-walawski.pl/. Znalazłam ich przy okazji jak szukałam dla mojej firmy prac na wysokości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel9090
Remontami się zajmują na dobrym poziomie w Protop (ich strona – www.protop.com.pl ). Jak odnawiałem swój lokal handlowy to ich wziąłem i poradzili sobie bez problemu. Najpierw stworzyli projekt, pokazali mi wizualizację, zaakceptowałem i można było robić. Terminowi, solidni, jestem zadowolony z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwedek
Najlepiej ekipy szukać z polecenia znajomych. Ja miałem szczęście i kolega polecił mi jedną firmę, z której usług korzystam do tej pory. Dlatego też chętnie polecę ją dalej. Firma nazywa się Complete Home. Wykonują remonty i nie tylko. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×