Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćBANITKA86

Eksmisja, choroba, brak kasy czy moga zabrac mi dziecko

Polecane posty

Gość gośćBANITKA86

Na pocztatek podkreslam, ze to nie jest zadna prowokacja, tylko moja skopana rzeczywistosc. Kumulacja przypalow. Moze ktos cos podpowie, doradzi. Jesli nie, zwyczajnie sie wygadam i bedzie mi moze troche lzej.Znalazlam sie w kropce. 1. Wyladowalam na neurologii , gdzie okazalo sie, ze wypadly mi 4 dyski. Czeka mnie operacja, bol jest tak okropny, ze jade na tramadolu, nie jestem w stanie podjac zadnej aktywnosci. 2. Z tego powodu grozi mi wyrejestrowanie z Mup, bo mialam podjac staz, a w tej sytuacji nie jestem w stanie. 3. Dostalam wyrok eksmisji bez prawa do lokalu socjalnego. Nie mam oszczednosci, pracowac nie moge, renty nie uzyskam, z mieszkania wylece na bruk. Czy MOPR moze mi odebrac dziecko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie masz prawa do lokalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby dlaczego mieliby cie wyrejstrowac z mup? przedstawiasz im zaswiadczenie lekarskie i juz. jesli nie mozesz sie ruszyc do zadzwon do nich i zapytaj jak mozesz to do nich dostarczyc, kto w czasie twojej choroby opiekuje sie dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy wlasciecie kamienicy nie chcial podpisac ze mna umowy najmu bo nie mialam tytulu prawnego, mieszkajac w tym lokalu po smierci babci. Wczesniejszy zarzadca nie robil zadnych problemow, wydal zgode na remont generalny, ktory zrobilam za blisko 40tys. i teraz nowy wlasciciel wygral sprawe i wywala mnie na bruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. jestes chora wiec masz prawo do l4 2. powod upada, wnosisz o dalsza pomoc badz zwiekszenie pomocy 3. eksmisje nie sa przeprowadzane w okresie od listopada do marca zwlaszcza jesli w gre wchodzi dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyslalam im poczta zwolnienie lekarskie, i przyszlo mi pismo, ze jesli w ciagu 90 dni bede nadal przebywac na zwolnieniu, wyrejestruja mnie. Podczas mojego pobytu w szpitalu corka byla pod opieka dziadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zwrot nakladow ci sie chyba nalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze jest okres ochronny i jesli przez najblizszy tydzien komornik sie nie zjawi, moge do marca spac w miare spokojnie. Ale wyrok ma rygor natychmiastowej wykonalnosci i boje sie, ze sie pospiesza...nie chce myslec co wtedy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie maja prawa wywalic matki z dzieckiem na bruk w okresie ochronnym chyba ze komornik chce stracic prawo do wykonywania zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwrot nakladow wedle przyzwoitosci powinien mi sie nalezec, ale od kogo? popzredni zarzadca obwarowal sobie zgode na remont tym, ze nie bede w razie wyprowadzki zadac zwrotow i w tym momencie on juz nic nie ma do tej kamienicy. A nowy wlasciciel zasmial mi sie w twarz, proponujac wykup mieszkania za 90 000. Jesli nie, do widzenia. A ptzed remontem nie bylo ogrzewania, lazienki, sprochniale podlogi, grzyb, wadliwa instalacja elektryczna z ktorej sie dymilo....kamienica z 1920roku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cholera mowili mi ze moge spac spokojnie i mieszkac tu sobie do smierci, ze nikt nie ma prawa nigdy mnie stad wyrzucac, wiec juz nic mnie nie zdziwi...prawo prawem a zycie zyciem jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on kupil kamienice Z LKOATORAMI a teraz sadownie usunal lokatora? wobec tego idz do prawnika bo moim zdaniem powinnas miec prawo do zwrotu kosztow skoro zabroniono ci tam mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw udalam sie do kilku miejsc, gdzie udziela sie bezplatnej pomocy prawnej, ale nikt nie chcial sie w to zaangazowac, powiedzieli mi tylko, byb napisac sprzeciw do wyroku, przedstawci fakty i rachunki za remont..Na adwokata mnie nie stac. Zobaczymy, co bedzie, sprzeciw zlozylam w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli wszystko inne zawiedzie, spróbuj zainteresować swoją historią gazetę. Opisz swój przypadek i ślij do redakcji. Czasem urzędnicy zaczynają wykonywać poprawnie swoje obowiązki dopiero gdy wiedzą, że wzrok mediów i opinii publicznej jest skierowany w ich stronę. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banitka86
szczerze watpie czy to zainteresuje gazete, skoro nawet mojego rodzonego brata nie obchodzi...oni wola jakies sensacje niz normalne ciezkie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mpzna zrobic sensacje z tego ze jakiejsc babce polecialo oczko w rajstopach na przyjeciu to tym bardziej z takiego problemu... tylko mow ze jestes siostrzenica wojta pcool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banitka86
jakbym byla Doda czy inna Farna to pewnie i ze zlamanego paznokcia zrobili by dramat...ale to, ze w ciagu niecalych 3 miesiecy ze stresu,choroby i niedojadania w tej calej sytuacji schudlam 25 kg i wygladam jak uciekinier z Oswiecimia to nikogo nie obchodzi....nie macie chleba?Jedzcie ciastka, jak rzekla Maria Antonina heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banitka86
widze, ze nie ma tu nikogo z problemami, aby sie jakos wspolnie pocieszyc, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×