Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studzia

Brzydza mnie ciężarne kobiety i ciąża

Polecane posty

Nie mogę patrzeć na ciazowe brzuchy. Nie dość, ze po mieście chodzą te rozlazłe ciężarówki, to jeszcze gdzie nie spojrze na fb/instagram tam te bezczelne zapylone jeebią mi po oczach gołym brzuchem. Ohydne kobiety :o jak można w ogóle zajść w ciążę ? Przecież to obrzydliwe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj pupci podleje ci kwiotki bo cos mi sie widzi ze nuz czujesz instynkt mcierzynski ,ale by ci krasnal ssal te cycory:-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zamknij oczy. Udawaj, ze nie widzisz. Niestety Twoja mama też chodziła z takim brzuchem...i urodził się taki dziwolag jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mnie to brzydzi. Nie brzydzi mnie gdy widze z nia ojca i meza ale jak widze sama matke z brzuchem albo matke z dzieckiem w wozku to od razu przychodza mi do glowy czarne mysli... mysle sobie wtedy o obozach koncentracyjnych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwarta
też byłaś w takim paskudnym ciążowym brzuchu, chyba, że się mylę i znaleźli Cię w kapuście, a to w sumie tłumaczy ten Twój głąb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuje przymknąć na to oko.Jednak ta plaga się rozrasta. Nawet te z pozoru madre kobiety wrzucają zdjęcia tego wypchanego brzucha wszędzie gdzie się da. Selfie z bękartem w brzuchu w lustrze :o Jak one się nie wstydzą :o pesde po porodzie niech wrzuca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak byłam w tym brzuchu! Jak krva każdy :o niestety my nie mamy na to wpływu :o jednak mamy wpływ czy będziemy nosić bekarta w brzuchu. Na szczęście gdy ja byłam w brzuchu moja mama nie robiła sobie zdjęć w lustrze i nie każdy widział jej goły brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedzie jest plaga. Plaga matek z dziecmi gdy maz w pracy. Zajeebalbym. A matki ktore karmia male dzieci mcdonaldsem albo wieprzowinami powinny byc karane kara smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studzia taka antybrzuch a sama chciala zaciazyc ze swoim staruchem bojfriendem i zrpbic go na kase ahahah Hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pipulka wra a do normalnych rozmoarow,zacznij sie juz bzykac bo brak ciazy u niektorych kobiet objawia sie uposledzeniem umyslowym:-D daj pupci zdziro:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomnę ci, że sama chcialaś wrobić ex-a w dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie mogę patrzeć na te wszystkie tępe atencjuszki, które świecą wytapetowanym ryjem, cycami i doopą na każdym społecznosciowym portalu, więc co ja mam powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrobic exa w dziecko ? :D:D:D i co ja bym z tego miała ? :D wątpię czy by mi zapewnił dach nad głową, pewnie placilby mi jakieś ochłapy na dzieciaka :D i co z tego ? życia bym nie miała i popadłabym w ciężka depresję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj pupci bogatemu,bedziesz miec wysokie alimenty +500+ i bedziesz se siedzieć w domu i cyce nadstawiać:-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta chcialas go wrobic dobrze pamietam tematy w ktorym bralas sperme z kondoma i wkladalas w c***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chodzić im po mieście nie zabronisz. Ale fakt, ciężarne kobiety są dla mnie totalnie aseksualne. Nie wyobrażam sobie uprawiać z taką seksu. Nawet jakby już urodziła, fu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chora jesteś a co w tym złego? Ja nie chce mieć dzieci ale mnie to nie brzydzi, to normalne że się rodzą dzieci omg co za patola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty niby jestes wierzaca a grzeszysz w tym momencie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabronie. Skateparki to sa miejsca dla mlodziezy a nie szmat rozplodowych z bachorami na benefitach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że jestem WIERZĄCA nie znaczy, ze jestem swieta :o I niby jaki to grzech ? :D nie moja wina ze Bóg mnie taka stworzył, ze brzydze się ciąży i małych dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzisiejsze spoleczenstwo to w ogole smiech. Za zabicie czlowieka idzie sie do wiezienia a za zabijanie 26 miliardow zwierzat rocznie, 40000 zwierzat co sekunde, jest sie bezkarnym. A zycie czlowieka jest mniej warte jak zwierzaka bo to czlowiek szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×