Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chłopak chce ze mną chodzić

Polecane posty

Gość gość

Poznaliśmy się na jednym z forum wymienieniliśmy się nr tel i fotkami teraz on klamie ze sie zakochal i ze chce się spotkać i prosi o jedną szanse mówi że nie jest taki jak inni faceci i ze nie szuka seksu ale ja mu nie wierze raz się zawiodłam i on to samo zrobi co mój były ja myśle że on szuka ******** bo co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=3i8oZDgvlkI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie zdradzi haha dobre !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co mam odpowiedziec temu cymbałowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet powiem Ci tak... spytaj go Czy mu na Tobie zależy, jeśli powie że tak i będzie puszczał bajere, że mu zależy, będzie Cie wychwalał itp to ty mu powiedz, że "nie słowa, ale czyny są ważne..." niech sie wykaże jakoś, bo pieprzyć trzy po trzy to każdy potrafi ale by już coś zrobić aby udowodnić to że mu zależy to już nie każdy potrafi, a może nawet po prostu nie chce, bo jak ściemnia to niczego nie bedzie udowadniał bo mu sie nie bedzie chciało, a gdyby faktycznie mu zależało to jak na skrzydłach dokonał by kilku czynów pokazujących że mu zależy. Facet który chce tylko bzyknąć nie będzie sie za wiele starał, skończy tylko na bajerce, jak to nie wychodzi to odpuszcza... Ale jeśli mu na serio zależy to wiele zrobi dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×