Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chlopak nie chce uzywac prezerwatyw

Polecane posty

Gość gość

Mowi, ze mu przeszkadzaja i nie czerpie z seksu az takiej przyjemnosci. Mamy po 25 lat, ja dziecka nie chce. Tabletki tez odpadaja, bo nie bede w siebie ladowac hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To najlepiej WSTRZEMIĘŹLIWOŚĆ Co to za argument ze przyjemność mniejsza/dlaczego TY masz sie zabezpieczać przeciez to ON sie spuszcza wiec nie Ty masz problem ale on. Nie pasują gumki to niech zabawia sie z ręka. Kurczę egoista Ci sie trafił! Skoro juz teraz myśli tylko o sobie to strach pomysleć co będzie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli abstynencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę,ze jesteś mądra i rozsądną kobietą,która nie poświęca własnego zdrowia dla przyjemności faceta.Ja też nigdy nie brałam tabletek i nigdy brać nie bede.To facet ma sie zabezpieczyć.Znam kilka kobiet ktore juz od 17 roku życia braly tabletki i tak-jedna w wieku 27 lat miala problem z zajsciem w ciaze.Udalo sie po dwoch latach.Druga urodzila dziecko w 29 tyg.bo łożysko jej die odkleiło.Trzecia urodziła w 30 tyg.bo łożysko przyrosło do macicy.Uwazam,ze to wina tabletek,ktore sieją spustoszenie i burze hormonalną w organizmie.Wszystko rozregulowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
to jakiś przygłup , znajdz sobie innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej koleżanki chłopak też nie używa. Problem jest w tym że kiedy tylko ją założy to..no opada mu i nie mogą się kochać. Myślę że też nie ma się co obrażać tylko sopkojnie porozmaiać o tym, o dziecku również i uświadomić mu jak duże jest ryzyko zajścia w ciąże i czy potem sobie z tym dacie radę. Możesz mu zagrozić w końcu i Ty i on chcecie żeby w łózku wam się układało, że jeśli czegoś z tym nie zrobicie to Ty całkiem stracisz ochotę na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak bedzie z ta abstynencja. Ja lubie seks, on tez. No, ale tak jak mowilam wczesniej dziecka nie chce, a w seks przerywany ten nie bede sie bawic, bo dla mnie to poprostu idiotyczne. Chyba przed kazda miesiaczka bym wariowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek5343
bo to debil jest .. Najważniejsze jest zdrowie dziewczyny .. Seks mu sprawia małą przyjemnosc w prezerwatywie ? Co to za problem ? Można pobzykać ją 5 minut po czym ściągnąc prewerwatywe i przejśc do seksu oralnego oraz dojśc jej w ustach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowalismy ultra cienkich. Dla mnie bylo super, bo nie smierdzialy i byly naprawde delikatne, nie bylo prawie czuc, ze jest. No, ale jemu sie nie spodobaly, bo mowi, ze sa dziwne i ma wrazenie, ze w kazdej chwili moze peknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek5343
dziewczynę można pobzykać przez 5 minut po czym ściągnąc prezerwatywe i przejśc do seksu oralnego oraz dojśc jej w ustach .. Dzisiejsze kondomy są znacznie cieńsze niż te używane 30 lat temu - dlatego nie jest możliwe by nic w nich nie czuć ...Oczywiste jest , że koleś ściemnia , to jest jakiś lekkoduch . Kobieta może dać przyjemnośc facetowi nie tylko pochwą . Taki stosunek można potraktowac jako grę wstępną , a skończyć w jej ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech se zrobi wazektomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek5343 dziś No 5 minut to troche malo dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek5343
seks z prezerwatywą można to potraktować jako przystawka do dania głownego , którym będzie obciąg z połykiem. Tym razem już bez kondoma.. I wszyscy będą zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut to malo a co maja powiedziec te ktore maja taiego faceta ktory konczy po minucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek5343
oczywiste jest , że żaden facet nie chce kończyć w prezerwatywie . To mało przejemne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zadnej dziewczynie nie wystarczy 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek5343
jak już wcześniej wspomniałem . 5 minut w prezerwatywie jako gra wstępna ścigamy kondoma kolejne 5 minut tym razem ustami Razem 10 minut .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny tacy jak mozesz z tym zyc!! 333 www.youtube.com/watch?v=GuszCNR-5Lo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh... Sama juz nie wiem co z tym zrobic. Wczoraj byla mala klotnia, bo zaczal mi serio proponowac cos na zasadzie seksu przerywanego skoro stanowczo odmowilam brania tabsow. Myslalam, ze jest nieco madrzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek5343
a zadnej dziewczynie nie wystarczy 5 minut No jak nie ? Zacząć stosunkiem , a skończyć w pozycji 69 .. Nie czujesz się po tym zaspokojona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiu, a gdzie przyjemność kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek5343 Cos mi sie wydaje, ze nie bierzesz pod uwage orgazmu kobiety. Robiac loda kobieta rzeczywiscie doznaje podniecenia (jeszcze zalezy jaka, bo sa kobiety ktore nie lubia orala), ale raczej nie dojdzie. Przez 5 minut posuwania tez raczej orgazmu nie ma, zalezy od kobiety. No, a co do pan, ktorych partnerzy dochodza po minucie wspolczuje. Jesli chlopak ma 16 lat to jeszcze rozumiem, ale jak ma 25 to bym sie przejmowala, ze dochodzi po minucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla dziewczyny to zadna przyjemnosc 5 minut a potem do geby zenada znajdz sobie innego dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek5343
Cos mi sie wydaje, ze nie bierzesz pod uwage orgazmu kobiet (a zadnej dziewczynie nie wystarczy 5 minut No jak nie ? Zacząć 5 minutowym stosunkiem , a skończyć w pozycji 69 .. Nie czujesz się po tym zaspokojona ? ) Proponowana przeze mnie wyżej metoda daje wzajemną satysfakcje. Skąd zarzut , że nie biorę pod uwagę orgazmu kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hah daj spokoj skoro uwazasz ze w ten sposob bedzie ok to znaczy ze myslisz tylko o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orgazm pochwowy, a orgazm lechtaczkowy (przy 69) to dwie rozne sprawy. Autorka moze miec nie dosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niech się podda wazektomi,jest odwracalna i kosztuje mniej niż wyprawka dla dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajdz se innego chlopaka po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×