Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chwalmy Boga! Chwalmy Pana!

Polecane posty

Gość gość

Bóg nas kocha! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj niedziela, dzień Pański! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednorodzony Synu i Słowo Boże, nieśmiertelnym będąc, raczyłeś dla naszego zbawienia wcielić się ze świętej Bogurodzicy i zawsze Dziewicy Maryi. Bez zmiany stałeś się Człowiekiem i pozwoliłeś się za nas ukrzyżować, Chryste Boże, śmiercią śmierć zwyciężyłeś. Ty, żeś jeden z Trójcy Świętej, współchwalony z Ojcem i Świętym Duchem, zbaw nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog Ojciec i Jezus Chrystus niech bedzie z wami wszystkimi bo tylko prawdziwa wiara da nam poznac zycie wieczne Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg nas kocha! Pamiętajmy o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwała Bogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama założyła temat o czymś czego nie ma i sama to coś wychwala. oddział zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są zmyśleni przez Boga. Efekt Jego wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ów bóg wymyślił ludzi i religie to sam nie potrzebuje w żadną wierzyć. Naśmiewa się ludzkich nędznym umysłów, to perfidny szyderca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwala temu ktory stworzył ateistów.On tez Was kocha i czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łk 21, 12-19 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że ty potrzebujesz jakiegoś zmyślonego żydowskiego boga nie znaczy że każdy człowiek go potrzebuje. Jahwe i Jezu to mega nudne, burackie postacie - już je przerobiłam. Są ciekawsze rzeczy od religijnych bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbys miala ciekawsze rzeczy do przerobienia to byś przerabiała po prostu a Ty siedzisz na kafe z ta swoja nienawiścią do Boga. Kobieto ,nie wierzysz to nie wierz ale daj życ wierzacym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszua ap Pantera- bękart żydówki Maryji i rzymskiego legionisty Pantery. Pomiatany przez żydowskie społeczeństwo wyjechał do Egiptu, gdzie nauczył się medycyny i jarmarcznych sztuczek. Wrócił do Palestyny i założył tam sektę dla najbiedniejszych warstw społecznych, które nabierały się na jego sztuczki i uznawały je za cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokuj persefonie. Powieszcie sobie kapcia na ścianie i w niego wierzcie ale przestańcie nękać publike swoimi bzdurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech Wam Pan przebaczy i błogoslawi Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie nienawiść - to mówienie prawdy, a prawda jest taka że bogowie są zmyśleni przez ludzi. Ty to odbierasz jako nienawiść bo jesteś umysłowym dnem - i to cała prawda. Nic dodać nic, ująć. Ludzie religijni wszelkiej maści mają jakąś blokadę w swoim mózgu są tak tępi że wcale nie jest mi ich szkoda. Czy to muzułmanin, żyd czy katolik - wszyscy tępi, nie dostrzegają że to jest fikcja literacka zmyślona przez ludzi. Ja się pytam kto za to odpowiada? Kto odpowiada za to całe stado baranów krzyczących allahu albo żydów z brodą i pejsami kiwającymi się nad murem jak kot nad gównem? Albo za to całe stado baranów chodzących do kościoła? Mam pełne prawo naśmiewać się z głupszych ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Persefona pytasz kto za to odpowiada. Otóż religia powstała wtedy, kiedy pierwszy cwaniak spotkał pierwszego idiotę. Od tamtej pory na świecie nie brakuje cwaniaków i idiotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc kochani, niech Bóg Wam błogosławi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Persefona jesli wkladasz do jednego wora katolika i muzulmanina ..to szkoda z Tb gadac. Niech Ci Bog wybaczy siostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc ,Bog z Tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja wiem co za tym stoi - programy Matrixa. To jest program Matrixa, spójrz kiedyś w oczy człowiekowi naprawdę religijnemu - jaki on jest k***a zagubiony i samotny. Jak dziecko zafascynowane bohaterem swojej ulubionej bajeczki, które łga i płacze pod groźbą wyłączenia telewizora. Nie mam nic do płaczu czy okazywaniu uczuć ale okazywanie uczuć wobec czegoś co jest zmyślone uważam za totalny i skrajny infantylizm. Ludzie podziwiają innych ludzi, gwiazdy kina, polityków, piosenkarzy - to rozumiem. To jest namacalne ale oddawać cześć literom i tworom ludzkiej wyobraźni? Gatunek literacki - fantastyka nie ogranicza się jedynie do biblii, smoki i różne stwory nie są jedynie w biblii, są w tysiącach różnych książek i wierzeń. Do śmiechu i żalu doprowadzają mnie twierdzenia katolików że Harry Potter jest zmyślony, a ich smoki z apokalipsy mają być prawdziwe i autentyczne. Krytykują wierzenia Chińczyków i ich smoki, a sami swoje smoki uznają za prawdziwe - brzydzą mnie dziecięce umysły u dorosłych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat te smoki z apokalipsy naprawde sie chyba pojawią. HAARP i projekt Ble Beam wygenerują te obrazy i zacznie sie depopulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz należałoby obwieścić tą prawdę którą napisałam całemu światu ale to nic nie da, bo to czy ktoś myśli jest darem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż czuje że obraziłam niektóre dzieci wcześniejszym postem. To nieprawda, dzieci są często mądrzejsze od dorosłych, potrafią zadawać takie pytania na temat religii że szok, doszukiwać się sprzeczności odrzucają te bajki które wciskają im na siłę dorośli. Niektóre jednak ślepo w to wierzą, nie znoszę ślepoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×