Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chyba uchwycilam ducha na zdjeciu.

Polecane posty

Gość gość

Bylam na kozubniku, i mam sporo zdjec z tego miejsca, poniewaz byl to kompleks to mam zdjecia przy prawie kazdym budynku, i przy budynku gdzie byla stolowka i gabinet lekarski mam zdjecie gdzie w oknie w tle, w ciemnym pomieszczeniu jest delikatna poswiata przypominajaca kobiete tak jakby stala w tym oknie, czy moze siedziala przy nim. Poswiata jest bardzo delikatna a jednak nie pasuje do tego ciemnego pomieszczenia.wyszlo to przypadkiem jak chcialam budynek w przyblizeniu zobaczyc. Nie wiem jak wrzucic z telefonundo neta zdjecie zeby wam pokazac i zebyscie sami ocenili. Pokazywalam kilku osobom, i sceptycy oczywiscie mieli milion wytlumaczen, inni znow mowili ze cos w tym jest, ze jest tam taka mgielka z zarysami kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ostatnio zmienialas klisze w telefonie, bo jak stara to mogla sie przetrzec i czasem zostaja smugi , widoczne potem na zdieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bede na kompie to zalize nowy temat i wrzuce ta fote chyba ze na meila moge wyslac bo tak to serio nie wiem jak wrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotosik.pl tam wrzuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probowalam na fotosik.pl, zapodaj, fotoszok, imageshack, pokazywarka, nie da sie z mojego telefonu pewnie przez ten kretynski windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką apke w telefonie. Dodaje duchy do zdjęć.Kilka osób się nabrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×