Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kundziumundziu

co sadzicie o krzyżach w szkołach

Polecane posty

Gość kundziumundziu

i innych miejscach publicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagnie
Jak ktos chce, to niech sobie wiesza. To sprawa tego co wiesza. Dlaczego to ma być zabronione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że szkoła jako miejsce publiczne powinna być wolna, od wszelkich oznak religijnych, czy partyjnych. W szkole powinno się uczyć, a nie spierać o światopogląd. Są szkoły katolickie i tam niech sobie jest krzyży ile się komu podoba. Wiąże to się także z tym by religijne stroje zostały zakazane na ulicach, mam na muśli muzułmanki, czy jakieś sekty w judaiźmie. Jeśli muzułmanki chcą się ubierać w swoje stroje, to mają swoje kraje i tam niech się stroją w swoje ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grabarka
nic nie sądzę ktoś powiesił, to należy uszanować mnie krzyż nie przeszkadza...ani na szlaku, ani w szkole, ani przy drodze... cała ta zawierucha:P a niby jesteśmy katolickim społeczeństwem..i nagle pokochaliśmy innych bogów, taka nowomoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyzyk
z tego co wiem to krzyże w szkołach sa tylko w salach religijnych - więc w czym problem? Gdy uczeń nie chodzi na religię to nie musi na krzyż patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz840
religie trzeba wymazac z tego świata i to każda, wiarę trzeba tracić jak pierwsze zęby a pośiwecić się nauce a nie woskowym figurkom i pierdoła z ambony głoszoną ... katolicy wystawiaja sie na posmiewisko w skali świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjhjhjh
krzyże powinny być tylko w kościołach i innych pomieszczeniach religisnych np. w sali lekcyjnej do religii. Ale nigdzie więcej, bo to brak szacunku dla niewierzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bmblondyn
Brawo! Uważam tak samo, ale o tym z muzułmankami nawet nie wpadłam, ale co prawda to prawda. W mojej szkole krzyże wisiały w każdej klasie, nie tylko religijnej. I nie była to szkoła katolicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guraa
nudny ten temat i tylee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę że jesteście popierdoleni (to do tych którym tak krzyże w szkołach przeszkadzają). To co może kurwa krzyż na Giewoncie rozbierzmy bo nie każdy turysta jest katolikiem i nie każdy ma ochotę łączyć górską wycieczkę z wiarą? " Wiąże to się także z tym by religijne stroje zostały zakazane na ulicach, mam na muśli muzułmanki, czy jakieś sekty w judaiźmie." To co kurwa? Trzeba zakazać noszenia kiecek klechom w miejscach publicznych? Wszak to strój religijny? No bo jak zakazywać to wszystkim, no chyba że chrześcijański klecha w kiecce jest w czymś lepszy od muzułmanki z zasłonką na japie! Weźcie się wszyscy pierdolnijcie w łeb z tą swoją tolerancją i wolności religijną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdxvsdf
niech sobie wiszą. mi nie przeszkadzały nigdy choć chrześcijaninem nie jestem. dziwię się ludziom tak wydziwiającym na punkcie tych krzyży :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam lepszy pomysł! W imię tolerancji należy zakazać używania nazwy Góry Świętokrzyskie! Wszak góry są dla wierzących i dla niewierzących i ich nazwa nie powinna wskazywać na jakąś konkretną religie! Dobra rada dla was jebnijcie się w swoje głupie łby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdxvsdf
no i wkrótce zakażą noszenia sandałów bo jezus nosił :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jak zakazywać to wszystkim, no chyba że chrześcijański klecha w kiecce jest w czymś lepszy od muzułmanki z zasłonką na japie! NIe widzisz człowieku problemu. Nikomu nie przeszkadza ksiądz w sutannie, czy zakonnica, bo oni należą do naszego społeczeństwa, i nie są niczym dziwnym. Muzułmanka opatulona w swój strój , dziwaczny w naszym społeczeństwie, jest czymś wyjątkowo głupim i stawiającym kobietę w świetle nieprzyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:38 [zgłoś do usunięcia] bmblondyn No bo jak zakazywać to wszystkim, no chyba że chrześcijański klecha w kiecce jest w czymś lepszy od muzułmanki z zasłonką na japie! NIe widzisz człowieku problemu. Nikomu nie przeszkadza ksiądz w sutannie, czy zakonnica, bo oni należą do naszego społeczeństwa, i nie są niczym dziwnym. Muzułmanka opatulona w swój strój , dziwaczny w naszym społeczeństwie, jest czymś wyjątkowo głupim i stawiającym kobietę w świetle nieprzyjemny. Czyli jeśli dobrze cię rozumiem to kobieta wyznająca islam nie powinna mieć prawa do noszenia zasłonki na japie ale mężczyzna/kobieta wiary chrześcijańskiej mogą nosić zasłonkę na japie no bo dla nich to jużnie jest strój religijny PIERDOLNIJ SIĘ W SWÓJ GŁUPI ŁEB TĘPA PIZDO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sejmie krzyż wisi Relacja sporządzona przez znanego jezuitę, o. Oomenico Mondrone, który bezpośrednio doświadczył spotkania ze złym duchem podczas rytualnego wykonywania egzorcyzmów. "Nigdy nie zdołasz zrozumieć - mówi szatan - jak bardzo nienawidzę was, ludzi. Jak bardzo jesteście wstrętni. Chlubicie się najwyższą godnością wśród zwierząt, a jesteście z nich najohydniejsi. Wasze istnienie budzi we mnie wstręt. Uważam was za coś gorszego od waszych świń. Sądzicie, że jesteście inteligentni, a okazujecie się bardzo głupi. Wystarczyłoby zobaczyć, co wam podsuwam przez wielu "naukowców", którzy są na mojej służbie, i co daję wam w formie napuszonych, uczonych bredni. Pomyśl o tym, czym poję i karmię przez moją prasę ! Wy mielibyście być Jego najszlachetniejszym stworzeniem ? Wystarczy parę świństw, aby was kupić. Zaraz poddajecie się pokusom mych posłańców. Przywiązujecie wielką wagę do waszej wolności, a pozwalacie się schwytać w moją niewolę. Och, jakie kpiny mogę sobie z was stroić w imię tej waszej wolności. Okazujecie wstręt wobec tego, co jest brudne, a tymczasem jesteście zupełnie, ulegli waszym namiętnościom, tarzacie się w waszych obrzydliwościach, jak świnie w błocie... Dla kobiety, czy dla garści złota jesteście gotowi pozarzynać się, co jest cudowne. Wiele zyskał Ten - tam, że przelał krew, aby was odkupić ? Odkupić was od czego, od grzechu ? Przecież nurzacie się w nim tak, że omal nie utoniecie ! A co dopiero mówić, gdy wywołam wśród was ducha zazdrości, oszczerstw, nienawiści, rywalizacji, zemsty." Innym razem szatan wyznaje: "Maryja jest tą, która wprowadza ogromne zamieszanie w moich planach. Jest niszczycielką mojego królestwa. Nie pozwala odnieść mi zwycięstwa i już przygotowuje mi klęskę ? Ciągle plącze mi się pod nogami, wciąż przeszkadzając mi, przecinając mi drogę, podpuszczając swoich fanatyków do odbierania mi dusz. Tam, gdzie sięgają moje głośne podboje, Ona w rozprzestrzeniającej się ciszy mnoży swoje zwycięstwa.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 listopada w czasie przemówienia przy Grobie Nieznanego Żołnierza prezydent Lech Kaczyński zadeklarował, że w Polsce w szkołach będą wisieć krzyże. Część polityków PO wyrażała obawy, że obóz prezydencki z tego zagadnienia będzie chciał uczynić jeden z elementów kampanii wyborczej. Czy poparcie przez posłów PO projektu Polska Plus ma zneutralizować to zagrożenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem chłopem , jakby co. Kobieta wyznająca islam, może sobie chodzić nawet i burce ale w krajach gdzie to obowiązuje, a w Polsce jeśli ma choć trochę oleju w głowie to się tak nie ubierze, i więcej kultury proszę, szanowna "raczej tak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem, Polska jest Polską, a Polak Polakiem”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merkaba, tobie miesza się fantazja z rzeczywistością, wejdź na topik kamelii i dowiedz się co masz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:50 [zgłoś do usunięcia] bmblondyn jestem chłopem , jakby co. Kobieta wyznająca islam, może sobie chodzić nawet i burce ale w krajach gdzie to obowiązuje, a w Polsce jeśli ma choć trochę oleju w głowie to się tak nie ubierze, i więcej kultury proszę, szanowna "raczej tak" 1. Ja też jestem chłopem, jakby co. 2. Wsadź se w dupę swoją kulturę. Z głupotą (taką jak twoja na przykład) trzeba walczyć! Bo jeśli za dużo pozwoli się głupcom takim jak ty to będzie koniec z wolnością osobistą. A tacy głupcy jak ty będą nam mówić jak mamy się ubierać, co mamy jeść... 3. Czyli mężczyzna katolik w Polsce może nosić burkę, a kobieta muzułmanka w Polsce nie może nosić burki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie muzułmanów w Polsce powinno się publicznie rozstrzeliwać aby odstraszyć to islamskie bydło , które by tu chciało przyjechać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskusja jest bez sensu, boś głupi nad wyraz i niedoruchany, wiec daj sobie człowieczku spocznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie powinny
wisieć w miejscach publicznych, dlatego że jest to nie zgodne z Konstytucją, która traktuje o państwie neutralnym światopoglądowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:59 [zgłoś do usunięcia] Juliusz Cezar (juliuszcezar.imperator@gmail.com) ogólnie muzułmanów w Polsce powinno się publicznie rozstrzeliwać aby odstraszyć to islamskie bydło , które by tu chciało przyjechać Powinno się rozstrzelać takich debili jak ty w pierwszej kolejności kurwa. Ci MUZUŁMANIE - LIPKOWIE są lepszymi polakami niż ty cwelu pierdolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo ktoś tu mnie zaczepia :classic_cool: , siad , później turlać się a być może później udzielę ci głosu obrońco zawszawionych islamistów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powinny wisieć
no chyba, że w katolickich szkołach... jeśli mam być równość, to niech obok krzyży wiszą także symbole innych religii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego nie powinny wisieć
żadne symbole religijne, koniec i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×