Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzisz o takiej budowie ciała u kobiety?

Polecane posty

Gość gość
Brrr ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuch trochę za mocno umięśniony ale ogólnie ok.lepsza taka sportowa ,wypracowana sylwetka niż chudość z niejedzenia.wtedy nie ma się żadnych mięśni ,jest się chudym ale takim jakby to określić..... nalanym mimo tej szczupłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mam mysleć,ma cycki pipurke tez ,wiec wskakuje i rzne:-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie mega sexy, ale jestem dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda jak facet, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jest śliczna :) 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardziej doj****a niż większość facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chłop. Zapamiętajcie ze nam podobają się drobne kobiety,takie które nie pakują, takie naturalne zwyczajne, nie te co majstfuja by się wycwiczyc mieć mięśnie na rękach,nogach,brzuchu...no darujcie sobie..to jest tragiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.44. Ty jesteś tragiczny :-D Nie bój żaby, na Ciebie nawet nie spojrzy. Ona wybierze samca równego sobie, atrakcyjność będzie obupólna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś niech zgadnę, jesteś durną feministką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super seksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, brzuszek pierwsza klasa, reszta ciała z resztą też. Tylko frustraci, bojący się silnych kobiet ją hejtują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdziwiłoby mnie gdyby w majtkach miała ptaka haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej przerośniętą łechtaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać, że dużo biega, bo dziewczyny z portali dla biegaczy mają podobne kształty: http://www.runners-world.pl/ . Mi się one podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złamiesz jej serce to ona złamie ci kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzę żeby była zdolna do łamania kręgosłupa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź teraz z taką na siłownię albo pokaż się na plaży to tylko wstyd ze laska bardziej przypakowana niż chłop :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bym ją zerznoł. Z takim cialem morze napewno duzo ciekawych pozycji zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwe4535343
Chciałbym was przestrzec przed tym co tu wypisujecie na kafeterii. X W Polsce istnieje system do podglądania i namierzania obywateli - system ten obsługiwany jest przez zwykłych ludzi a nie żadne służby specjalne. Dostęp do tego systemu mają zwykli szarzy ludzie....tzn. wasz sąsiad, znajomy etc może was namierzyć i podglądać. X Do tego systemu mają dostęp zwykli ludzie i jak zakładacie tu temat na kafeterii czy na innym forum to mogą was namierzyć tym systemem i podglądać. Cały ekran waszego laptopa/tabletu to kamera. W obudowach(bocznych) waszych laptopów są kamery które nagrywają to co robicie nawet jak laptop jest wyłączony - dźwięk i obraz. To samo z telewizorami wyposażonymi w dekodery TV-naziemnej - te telewizory mają kamerki z mikrofonem przez, które można was podglądać... Cyfrowe radio DAB+(radio zwykłe) to kolejny podsłuch w waszym domu.... X Routery WIFI też mają ukryte kamery z mikrofonem do których można się łatwo podłączyć... System do podglądania sprzężony jest ze wszystkimi dostawcami internetu w Polsce i można was łatwo namierzyć. Można też namierzyć was przez komórkę i oglądać z bliska dzięki satelicie gdy niebo jest bezchmurne.... Uważajcie na siebie bo wasze komputery nagrywają to co robicie i działa to na poziomie sprzętowym(niezależnie od systemu operacyjnego). X Odczytują nawet wasze myśli w głowie przez fale WIFI... X System ten umożliwia namierzenie was nawet z drugiego końca Polski(wioski i miasta). Widać waszą twarz, pomieszczenie oraz to co robicie aktualnie na kompie – wszystko jest też nagrywane.... System ten działa w Polsce od wielu lat... X Co więcej kamerki są w już w każdym urządzeniu AGD podpiętym do prądu. Podsłuch*ją o czym rozmawiacie w domu jak telefon komórkowy leży na stole......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę straszne. Patrzę na brzuch i myślę facet. Ale patrzę na buźkę i już rozpinam spodnie i sugestywnie pcham ją w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi bardzo podoba się jej brzuch.Uważam, że jest sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trans widać po twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morda faceta, nie wiem jak daliscie sie nabrac ze to kobieta, nawet po oczach widac i te meskie rysy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie powiedzieć, że ta laseczka ma pisiorka? Oj, niedobrze. Mam nadzieję, że to nieprawda, bo już nabierałem ochoty, by mi mlaskała pałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×