Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co zrobić, jak nigdy nie miałem dziewczyny?

Polecane posty

Gość gość

Cześć wszystkim, Jestem 16 letnim chłopakiem i nigdy nie miałem dziewczyny a moi znajomi byli już w wielu związkach. Szukam związku poważniejszego, niż dziewczyny do szpanu przed kolegami. Zmienianie dziewczyny co miesiąc też mnie nie interesuje. Nie potrafię znaleźć dziewczyny, która do mnie pasuje. Jestem przeciętnym chłopakiem, nie palę, nie chodzę na imprezy. Jestem kulturalny i spokojny. Od dziewczyny nie oczekuje za dużo, chciałbym tylko aby była miła, spokojna, nie paliła, była zadbana i nie zadawała się z dziwnymi typami jak dresiarze, czy koledzy po 20, którzy kupują nastolatkom alkohol. Byłoby dobrze, aby miała jakieś cele życiowe niż imprezy, bo sam nie jestem typem imprezowicza, jak wspomniałem wcześniej. Zaimponować dziewczynom też nie mam czym, bo : nie lubię sportu i informatyki, nie jestem badboyem czy fejmem i nie jestem napakowanym koksem z wygoloną klatą i hajsem od rodziców. Jak sądzicie : może za dużo wymagam od dziewczyn w moim wieku a może to ja muszę coś zmienić w sobie? Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×