Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudia1998

Czego używacie do codziennego makijażu?

Polecane posty

Gość Klaudia1998

Cześć mam 17 lat i chciałabym zacząć się malować. Proszę Was abyście napisały mi czego używacie,z jakiej firmy oraz cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam co najmniej 20-30 różnych rzeczy by wyglądać ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia1998
Ja od niedawna smaruję sobie twarz świeżym stolcem i daje to nadzwyczajne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkład rimmell 42 zł, puder rozświetlający oriflame 39 zł, eylainer maybelline 28 zł, tusz do rzęs maybelline 36 zł, róż do policzków astor 45 zł,błyszczyk loreal 39 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkład Avon Luxe Silken SPF 20 (56 zł) Korektor rozświetlający Avon (25 zł) Modelujące trio (50 zł) Puder prasowany 'idealna cera' (45 zł) Zestaw do stylizacji brwi Avon (36 zł) Kredka do oczu Avon glow (24 zł) Maskara Mega Effects Avon (45 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie wystarcza tansze kosmetyki,dojrzala skora jest bardziej wymagajaca a twoja az tak nie. Nie musisz uzywac jeszcze podkladu,wystarczy krem dostosowany do cery,tusz,cien,blyszczyk wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1998x
Sama jestem w Twoim wieku :) Używam: Korektoru antybakteryjnego Avon (14 zł) Pudru ryżowego Pierre Rene (16 zł) Róż MUA (10 zł) Tuszu big Darning Avon (18 zł kupiłam w promocji) Balsamu EOS (zestaw 45 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
ja muszę mieć dwie rzeczy maskarę i róż, aktualnie korzystam z różu bourjois i tuszu wake me up rimmel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenkka
Dla rozpoczynających przygodę z makijażem polecam szukanie okazji, by móc zdobyć kosmetyki jak najtaniej i wówczas zdecydować czy się w czymś czujemy czy nie :) np. firma Muse zorganizowała konkurs w którym do wygrania jest próbka ich maskary Erato, więcej szczegółów znajdziecie na ich fanpage'u Muse Cosmetics Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
zgodzę sie z Toba, ja np kupiłam maskarę rimmela wake me up w promocji w superpharm o 50% taniej, nie dość że kupiłam ja w promocji to jeszcze okaząło się że maskara jest naprawdę bardzo dobra, więc jedem podwójnie zadowolona bo mam dobry kosmetyk w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta91
Ja nieco droższej opcji, ale też zawodowo jestem makijażystką. Polecam MUSE, a jak ktoś boi się wydawać tyle kasy to mają akurat konkurs na swoim fb i można wygrać próbkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
nie znam tej marki, a nie lubię inwestować w kosmetyki których nie znam, zazwyczaj kupuję te które znam, lubię rimmela, dlatego tak często kupuję ich kosmetyki, ostatni zakup to maskara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×