Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czemu dla użytkowników tego forum wszystko co nie jest szare jest ozanką buntu?

Polecane posty

Gość gość

Masz irokeza? Bunt. Masz tatuaż? Bunt. Malujesz się codziennie? Chcesz zwracać na siebie uwagę. Trampki? Bunt. Czerwona koszulka? Bunt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe spostrzezenie, jednak sama nie zaobserwowałam 🖐️ ja mam wrazenie ze siedzą tu osoby chccące uchodzić za troli, kogos kto nigdy nie mówi nic na serio, aby nigdy nie mozna sie bylo przczepić.W rzeczywistości czują sie przegrani, mają skrajnie prawicowe poglądy, są niezadowoleni zycia, pogardzają samymi sobą, brak im głębszej refleksji. Mają nieskomplikowane pragnienia, ale czują, ze osiagniecie ich jest niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*dla nich niewykonalne/ nieosiągalne co rodzi zrozumiałą frustrację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe, ze masz racje. Wczoraj czytalam temat o wyzywaniu kobiet z irokezem (ostatnio calkiem popularna fryzura) i ktos stwierdzil, ze to oznaka buntu do ktorego trzeba dojrzec (??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz se racyje a co to zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienic nic nie zmieni, ale mnie to zastanawia. Sama tez spotkalam sie z zarzutami, ze chce sie przed czyms buntowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam swój styl i całe życie mi to mówią. Jedna laska na dowód mojego buntu podała strój- elegancka koszula retro + szwedy 3/4 + buty sportowe. Bo kto nosi buty sportowe do szarawarów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, wiem kto nosi glany (ja) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli według ciebie ktos kto ma gust i klasę jest szary, a punkowcy albo d***** w błyszczących mini i bialych kozaczkach oraz patole z tatuazami sa koloroilwi i cudowni. Gratuluję. Może jak juz nacieszysz się miastem i trochę dorośniesz to zmienisz zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz, osobom z tak zwana klasa tez sie dostalo. Najlepiej zawsze nosic jeansy, adidasy i polarek. Nie wiem o co ci chodzi z nacieszeniem sie miastem. Mam przyjemnosc mieszkac w wielkim miescie wiekszosc mojego zycia i nie wiem czym sie tak podniecasz. Mam nadziejie nigdy nie dorosnac w taki sposob zeby stac sie gderliwa baba szulajaca zaczepki (a ze swoje lata juz mam to pewnie mi to nie grozi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kwestia nazewnictwa - co kto nazywa buntem i w jakim stopniu. na pewno jest to jakis bunt przeciwko szarzyźnie ,wiec nie wiem o co chodzi autorce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bunt to dzialanie przeciwko czemus z czym sie nie zgadzasz. To tak jakby zaluzje nazwac buntem przeciwko firanom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście tekst o patologi też musiał paść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×