Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy budować dom? Jestem kawalerem

Polecane posty

Gość gość

Większość czasu pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chirurgiem, młodym wilkiem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny
jeżeli chcesz się sprawdzić jako budowlaniec to warto ale do tego trzeba mieć charakter i każdą wolną chwilę oraz weekendy spędzać na budowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to się nie boję, bardziej o to czy jednej osobie to potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecny
no tak, chirurg w czasie wolnym od pracy dźwiga cegłę , zbiera śmieci , wywozi na taczce gruz z budowy, przenosi deski szalunkowe , dźwiga worki z cementem itd. a w poniedziałek jedzie do pracy , łapska ma spuchnięte od roboty fizycznej a o godz. 8 rano pierwsza operacja i pacjent już czeka na stole i jest anestezjolog oraz dwie pielęgniarki a chirurgowi łapska się trzęsą , więc musi 'klina' zaliczyć , czyli szklankę koniaku , operacja polega na usunięciu guza w głowie pacjenta , szerokiej drogi doktorze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednej osobie nic nie jest potrzebne, ławka w parku i po zawodach. Chron mnie Panie przed takim chirurgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie mam, nie wiem czy potrzebne mi dwa lokum, chociaż mieszkanie mogę wynająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby wynająć trzeba trochę inteligencji, więc nic z tego. Lepiej nie buduj nic bo się zawali i nie operuj, nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie widze zadnego przecwskazania to ze teraz jestes sam nie oznacza ze zawsze apropo jestescie z tej samej gliny co reszta mam sąsiadów psycholog i psychiatra widac było żużo robią sami najbardziej mnie rozwaliło jak pan doktor z taczka gnoju w gumofilcach ładnie nawoził ogródek pracowity zawsze uśmiechniety ty tez mozesz zrobic sam dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 29 lat i się na nic nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem nie. Skup się na dokształcaniu, pracy, życiu towarzyskim. poświęcisz siły, czas i kasę na budowę domu, pewnie na uboczu miasta, za 2-3lata będziesz płacił kredyt i urządzał dla siebie tylko? I gdzie na tym wygwizdowie poznasz kogoś? Jaka gwarancja, że dziewczyna zechce tam zamieszkać? Dom to obowiązki cały rok. Mieszkanie możesz zamknąć, albo wynająć i wyjechać do innego miasta, kraju itd. Tu będziesz uwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę budował na kredyt, mam 800 000 oszczędności, spadek po rodzicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad zakupem swojego mieszkania. :) Ja kupowałem dzięki http://www.mpddeweloper.pl/ , udało mi się znaleźć dokładnie takie, jak chciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×