Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gocha ze 118

Czy dobrze robię chcąc z szarej myszki zrobić normalną dziewczynę?

Polecane posty

Gość Gocha ze 118

W akademiku lokatorek się nie wybiera. Została mi przydzielona prawdziwa szara myszka. Prawie 23 lata i wciąż dziewica. Imprezuje rzadko a jeśli już uda mi się ją gdzieś zaciągnąć to nie upija się. Chłopaka oczywiście nie ma. Zero seksu, zero macanek, kuźwa ona nawet się nie masturbuje. Mimo to pod moim okiem robi postępy chociaż wolno jej to idzie. Czasem da się wyciągnąć na imprę i wreszcie umoczyła dzioba w piwie bo do tej pory zero alkoholu. Aż podejrzewałam czy nie jehówka jakaś. Jednak nadal pozostaje kwestia seksu. Oczywiście wiem, że nie uda mi się jej namówić na wskoczenie jakiemuś ciachowi do łóżka ale może chociaż zaczęłaby się masturbować. Gdy odkryje jakie to fajne to potem powinno pójść już z górki. Pytanie jak ją namówić? Gdy wchodzę na temat i zaczynam objaśniać co mi sprawia największą przyjemność to ona strzela buraka i nie chce tego słuchać. Już nie mam do niej sił. Doradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 100% pewności,ze to grzeczne dziewczę? Znałam taka co tak , to była cichutka i spokojna.wszyscy uważali ja za cnotkę nie wydymke a okazało sie,ze robi interesy ze starszymi facetami. :/ Wyszło na jaw jak jeden, którego braliśmy za jej ojca wysłał jej dosyć nieprzyzwoitego smsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uszczesliwiaj dziewczyny na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a może ona nie chce się zmieniać? Ja w jej wieku tez zero imprez, zero alkoholu i zero seksu. I wyszło mi to na dobre. Nie piłam nigdy i mnie to bardzo cieszy. Mam rodzinę i skonczylam szkole w odróżnieniu od tych imprezowiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam początkowo że to jakieś prowo ale to chyba tak na poważnie :P W sumie to rozśmieszyło mnie pytanie zawarte w temacie. To już jak to określiłaś szara myszka nie jest normalną dziewczyną? :D Róże są typy dziewczyn, nie każda ma potrzebę bycia zawsze w centrum, imprezowania i szukania seks przygód. W sumie jestem podobnym typem do niej, ponoć mam jakiś znajomych którzy akceptują to jaka jestem i jakoś nikt nigdy nie próbował mnie zmieniać (kluby to średnio moje klimaty) czy namawiać do picia alkoholu który zwyczajnie mi nie "podchodzi" i po którym źle się czuję. Moim zdaniem daj dziewczynie spokój i przestań próbować uszczęśliwiać ją na siłę bo każdy żyje jak chce i spędza czas tak jak lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw ja w spokoju. Czysta dziewica to skarb a ty szmato probojesz zeszmacic ten skarb do poziomu jaki sama reprezentujesz ty pijacka szmato co daje doopy kazdemu chetnemu za drinka TFUU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te ciche, nieśmiałe, szare myszki, z reguły sprawiające wrażenie dziewicy, to największe nimfomanki i kto wie, czy nie ma ta Twoja koleżanka gdzieś ogłoszenia na odlotach. Z doświadczenia wiem, że te najbardziej niepozorne, najbardziej się puszczają. Dla przykładu powiem, że wielu największych zwyrodnialców, psychopatycznych morderców, to też często na pozór spokojne, nieśmiałe i niewinnie wyglądające osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alladyn wisimulacha
Nie powinnas od razu zaczynac na chama od masturbacji. Chyba nie sadzisz ze zdejmie prze Toba majtki zacznie to robic a Ty bedziesz nad nia stac nadzorujac czy dobrze. Powinnas wykazac wiecej empatii. Najpierw daj jej sprobowac jak smakuje delikatny pocalunek. Potem przyjdzie czas na reszte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach te wasze fantazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze bylam spokojna w szkole (oprocz tej policealnej ;) ) i nikt by sie nie spodziewal, ze spotykam sie ze sponsorami. Dlaczego mam byc glosna, natretna, upijac sie do nieprzytomnosci i j***c po jakichs imprezowych kiblach z kolegami jak moge uprawiac sex w lux warunkach za kase? :D trzeba miec troche klasy dziewczyny. Na miejscu tej dziewczyny to bym cie przegonila, tez jej sie znalazla "przyjacioleczka", pewnie kase zniuchalas i chcesz, zeby cie wciagnela do biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a c***j cię jej życie intymne obchodzi idiotko obchodzi, pilnuj swojego c****a 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz,że sie nie masturbuje?? ja jestem taka jak ona,nawet wiek ten sam i sie masturbuje,ale przeciez nie bede sie tym chwalic albo nie zrobilabym tego przy wspollokatorce,pewnie robi to pod prysznicem bo przeciez nie przy tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha ze 118
ona w oóle jakaś głupia jest, nie ściąga mp3 i filmów z chomika, windows w laptopie ma legalny. No i codziennie bierze prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz jej jakieś p****le dla zachęty, albo zostaw tak zeby niby przypadkowo znalazla. Będzie miala o czym myślec nocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokator??? Zmienił styl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×