Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jestem za mlody na zwiazek ? ?

Polecane posty

Gość gość

Hej wam .Mam 22 lata i patrzac na swoich rowiesnikow zaczynam siezastanawiac czy nie jestem za mlody na zwiazek i ze chyba musze poczekac na dziewczyne mniej wiecej w swoim wieku , ktora ma podobne podejscie do mojego. Chodzi mi o to ze teraz dziewczyny maja w glowie zabawy, imprezy itd. czyli to co ja mialem w wieku 18, 19 lat i juz wyroslem z tego. Nie jestem sztywniakeim , chcialbym tylko czegos powaznego , ale czy to znaczy ze musze szukac kobiety w wieku od 25 lat w gore zeby stworzy powzny zwiazek czy poczekac az moje rowiesniczki dorosna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa miłość jest odpowiednia w każdym wieku, nie zgadzam się ze dziewczyny 18-19 lat są niedojrzałe bynajmniej nie wszystkie. /ja mam 19 lat i kazdy mówi ze jestem zbyt poważna, ale mi z tym dobrze, nie znalazłam jeszcze tego jedynego ale juz bym chciała z kims byc tak na serio... ciezko utzrymać na wodzy swoje emocje i pożądania :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo jest takich poukladanych , gotowych na powazny zwiazek dziewczyn w twiom wieku. Teraz troche role sie odwrocily. Kiedys to kobieta chciala slubu a facet to odwlekal jak najdluzej , a teraz to kobiety jak najdluzej chca korzystac z zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawodla ciebie. mam nadzieje ze trafisz na super faceta, ale widzisz dziewczyn z takim charakterem jak ty jest malo, albo z sie zmieniaja. mialem kumpele tez niby powazna itd , a jak poznala zycie studenckie to odmlodiala nagle. juz nie byla taka powazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś neptyk kaleko. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Tu nie chodzi o wiek tylko o stabilna sytuację finansową. Jak można się wiązać nie mając dochodów wystarczajacych na utrzymanie wlasnego mieszkania i mieszkając nadal u rodziców? Co taka osoba ma do zaoferowania poza śmiałymi deklaracjami milości i oddania? Dopiero po uzyskaniu samodzielności finansowej człowiek powinen się wiązać. Jak ktoś ją uzyskał w już w wieku 22 lat to jest to własciwy moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mal takich chlopakow w tym wieku. wiekszosc tylko mysli o weekandzie zeby sie zabawic , a o pracy wgl nie mysla i zeby byc samodzielnym. szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×