Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy redakcja kafe to same osły?

Polecane posty

Gość gość

Usunęli mój temat, bo wściekła jestem na męża a tematy o pedofilii wiszą sobie już kilka dni.. A co tam. Bo przecież co może zrobić taki mały bezbronny zboczuszek, który zapewne sam jest ofiarą wrednych dzieciaków.. A żona? No właśnie! Ta małpa po złości [!], z premedytacją może przesolić zupę! A to narusza regulamin! Zaraz mnie jeszcze zbanują, bo mam męża palanta! A zboczuszek niech szerzy swoje chore herezje dalej, bo to przecież takie przesłodkie! Aż się zacznę oglądać za siebie, bo naślą na mnie fbi, csi a może nawet same NASA pofatyguję się i mnie odwiedzi, bo w domu to mam kosmiczne jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
Też zauważyłam ze kasują niektóre sensowne i rozwijające sie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A żona? No właśnie! Ta małpa po złości , z premedytacją może przesolić zupę! A to narusza regulamin!" >>>>>>>>>. Leże ::D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przecież to jest jakaś parodia... zgłoszenia wiszą po miesiąc czasu zanim (i o ile) ktoś się zainteresuje a tu nagle wpada jeden z drugim i po kolei, co im się trafi to usuwają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, spójrz na brak poziomu w tv, typu tvn, polsat....Mydło, powidło, badziewie i dno. Promocja bylejakości i tyle. Tu, na kafe, to samo. W tytulach tematów są wulgaryzmy, niektóre tematy porażają okrucienstwem, i to przechodzi. Bo najgorszy syf i brak poziomu to ten prawie trend, prawie standard i prawie poziom....Prawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×