Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ten sms był zbyt wylewny?

Polecane posty

Gość gość

" Dzien Dobry ;) Co dzisiaj dobrego u Ciebie slychac? jednak jutro bedziemy sie mogli spotkac juz mysle napewno. Fajnie ze sie spotkamy bo już się troche za Toba steskniłam :*Jutro skoncze prace około 18 wiec tak na styk ale najwyzej mnie z niej odbierzesz. Caluje" Todo faceta z ktorym sie spotykam jakis czas i on mi pisze rownie mile rzeczy czasami wiec pomyslalam ,ze tez sie przelamie, ale teraz mysle,ze moze zbyt wylewnie napisalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka okazjonalnie
Popracuj nad stylistyka glabie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja sie boje okazywac uczucia facetowi,ze mnie oleje bo juz mnie to spotkalo kiedys wiec do tej pory trzymalam go na duzy dystans, jak on pisal ,ze teskni ja tego nie pisalam , a dzisiaj napisałam i sama nie wiem teraz czy dobrze zrobiłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość justyna
jest okej, nie maszz czym sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka okazjonalnie
Niesamowicie powazna sprawa... Wez ty sie lepiej zajmij malpami w zoo, bo do relacji damsko meskich sie nie nadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie poklazałam mu tym smsem, ze jestem jakas bardzo zaangazowana? Bo teraz juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami trzeba okazac facetowi troch uczuc bo ile masz zamiar udawac zimna ksiezniczke? Nigdy nie lubilam takich gierek a zauwazylam ze to sie robi powszechne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×