Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Musi wypelnic

CZY WSZYSTKIE UKRAINKI SĄ PIĘKNE??mój chłopak na uczelni ma koleżanke ukrainke

Polecane posty

Gość Musi wypelnic

i ona sie do niego podpieprza cos..powiedzial mi tylko ze jest bardzo szczupla i ma długie włosy do ppolowy pleców blond i maluje sie mocno i ciagle pachnie perfumami od niej .. ja juz widze w wyobrazni jaka jest piekna..:( podobno wszystkie ukrainki sa sliczne..choc nie znam ani jednej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musi wypelnic
podszywaczu wez spadaj jak nie masz nic madrego do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musi wypelnic
aha dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa sliczne wszystkjier
to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puffff89
Kurwa, nie mów mi nic o Ukrainkach. Jedna taka pinda zabrała mi faceta. Zreszta on tez jest nieźle pojebany, że wszedł w coś takiego:/ Ukrainki to kurwy, ździry, tapeciary, alkoholiczki i zero gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosinecky
jak połykają z dnia na dzien to co sie dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona_24245
mi ostatnio powiedzieli że mam ukraińską urodę, a uchodzę za bardzo ładną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hortensja_.
Brzydkie też są, znam kilka niezaspecjalnych ukrainek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa sliczne wszystkjier
ukrainki najpoiekniejsza kobiety na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puffff89
Kazdy mówi, ze ładne, bo nikt nei widzi ich po zmyciu mejkapu. Maluja się jak tirówy, no i oczywiscie z tego tez słyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puffff89
sa sliczne wszystkjier - nie wkurwiaj mnie, to Polki sa najpiękniejsze. Chciałbyś za żonę ukraińska ździrę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pochopdze z ukrainskiej
rodziny, wiekszosc moich znajomych i rodziny to pol Polki, pol Ukrainki i wszystkie jestesmy uwazane za ladne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumunki są ładniejsze. uwielbiam podszywaczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yesyesyeeessss
ukrainki polują na facetów z zagranicy byle nie wychodzić za rodaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ladne ladne
sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeszki sa chetne 24 godziny na dobe, jak jezdzilam do babki na wakacje to czesto na imprezach spotykalismy czeszki ruchalo je z 10 facetow po kolei. takie kurwy. co do ukrainek to slyszalalam ze do mojego bylego podbija taka 14-latka :-P podobno sa baadzo otwarte, wiekszosc z tych ktore widzialam to blondynki o niebieskich oczach, nawet ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimJan mimJAN
najpiękniejsze są skandynawki . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcieimwreszciespokój
zejdźcie na litość boską z ukrainek. Polska, Ukraina, to rody słowiańskie, a więc coś je łączy, czyli uroda nie jest kolosalnie zróżnicowana. Na Ukrainie jest bardziej ciekawa, ale to wynika z dawnych najazdów różnych krajów, a co się z tym wiąże, pomieszania kultur, w tym urody. Ogarnijcie się z określeniami typu ździra, dziwka, ku*wa. Nie ma uzasadnionego powodu by je obrażać, pokazujecie tylko swoją nikomu tu nie potrzebną emocjonalność i swoje kompleksy. Któraś z was napisała, że Ukrainka odbiła jej faceta. Wiesz, najpierw powinnaś mieć pretensje do niego, bo to on był z Tobą jakoś związany, a nie ona. Owszem, na Ukrainie mocno się malują, ubierają wyzywająco, ale bez tapety też zwykle są naturalnie ładne. Nie porównujcie polek do ukrainek. Czemu? Ze zwykłej sprawiedliwości. Polska odzyskała niepodległość dużo wcześniej niż Ukraina, więc równoznaczne jest to, że kultura i style polek na przestrzeni lat się kształtowały. Chodzi mi o to, że wśród ukrainek panuje taki styl jak mniej więcej w Polsce 20 lat temu. To się zmienia i wszystko idzie w dobrym kierunku, ale...sytuacja polityczna. Zejdźcie z ukrainek i zajmijcie się swoim życiem dla odmiany. To Słowianki, tak jak i wy. Co do pytania... oczywiście nie, nie wszystkie są piękne. Jak w każdym państwie są brzydkie i ładne. Radzę Ci abys po prostu pogadała z chłopakiem, a nie rozpoczynała ataki na nasze sąsiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ładne i brzydkie, ale żeby był szał to nie. Słowianki, więc tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperados88999
W Krakowie ostatnio przeżywamy boom studentów i studentek z Ukrainy...byłam również ostatnio na wakacjach w Oddessie i znam parę z nich osobiście więc się wypowiem... niestety, ale muszę przyznać, że Ukrainki są piękne...te długie, zdrowe włosy, piękne oczy z długimi rzęsami, gładka cera bez żadnych niedoskonałośc****ełne usta i ładne zęby...to chyba wszystko co można chcieć...są może niskie i nie mają dużego biustu ale jednak twarz i włosy robią wrażenie...oczywiście, nie wszystkie są tak ładne, ale ładnych dziewczyn jest stanowczo dużo więcej niż tych brzydkich... Myślę, że 80% dziewczyn jest ładnych a tylko 20% tych brzydkich...to tak żeby ustalić punkt odniesiena:) Uchodzę za ładną dziewczynę, często słyszę komplementy itd, ale szczerze przez te dwa lata popadłam w takie kompleksy, że trudno mi uwierzyć w siebie...Codzienna jazda tramwajem dostarcza mi takich widoków, że później trudno się otrząsnąć...Prawda jest taka, są PIĘKNE bo przede wszystkim są NATURALNE, rzadko, która ma dużo make-upu...znam takie, które się w ogóle nie malują i wyglądają jak boginie...Uwierzcie mi- bardzo się wyróżniają wśród tłumu...są mega KOBIECE...nie jakieś wytlenione albo wyfarbowane na czarno strzępy z opalenizną z solarium...Polki są też ładne, ale tych ładnych w społeczeństwie jest dużoooo, dużoooo mniej- praktycznie znikoma ilość te 20%...80% jest spaszczona często na własne życzenie...zresztą same wiecie jak jest...zniszczone i wystrzępione włosy, cera z problemami, która tuszowana jest kilogramami tapety co pogłebia tylko problem, solarium,wydepilowane cienkie brwi lub wyczernione na czarno jak u arabek, policzki wyróżowane jak u klownów- to tylko niektóre nasze minusy w porównaniu z Ukrainkami...wiem, że mieszanka narodowa - jakiej u nas nie ma;/ tworzy piękne dzieci i już z tym nie wygramy...ale dużo bym dała za te zielono-niebieskie oczy i pełne usta... Będąc na Ukrainie, szczególnie w Odessie, nie wiedziałam, na którą się patrzeć! Co krok mijałam tak piękne dziewczyny, że oczy wychodziły mi na wierzch z niedowierzania..! Co do chłopaków...to wcale się im nie dziwie..!są piękne, otwarte i rozrywkowe i czego chcieć więcej..?wielu z moich znajomych "jara się Ukrainkami"...budzi to zazdrość, ale trzeba się z tym pogodzić...zdarzają się łatwe i puszczalskie dziewczyny, ale te naprawdę ładne mierzą wysoko i się cenią:) chociaż Ukraincy na mój komplement, że mają piękne dziewczyny, odpowiedzieli tak : " co z tego jak kur**", ale szczerze wątpie by któryś z nich związał się z Polką...w Ukrainie wszyscy mają stereotyp Polek coś na kształt naszych wyobrażeń o Niemkach;) jesteśmy Słowianami jednak widać tą różnicę... To, że posiadają mocne i dobre geny świadczy nie tylko uroda, ale też zdrowie- ile żyję nie widziałam Ukrainki lub Ukrainca w okularach!!! Dobrze się też odżywiają co na pewno wzmacnia włosy i skórę- np. Kasze gryczana..."hryczkę" jedzą niemal codziennie! U nas w Polsce odeszło się od zdrowego odżywiania...Dodatkowo woda płynąca w naszych rurach jest okropna- duża ilość chloru itd wpływa negatywnie na naszą skórę i włosy...a na Ukrainie woda jest bardzo dobrej jakości!Co do ubioru to większość nie ubiera się fajnie... To by było na tyle z mojej strony;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesamowite są. Z tego co najbardziej chyba zapamiętałem to ukrainki biegają na takich szpilach, w których 99% polek by nogi połamało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desperados88999 czy ty czasem nie jesteś Ukrainką podszywającą się pod Polkę? Bo coś mi się tak wydaje:) Wypowiem się jako facet. Mam sporo znajomych Ukraińców i byłem ostetnio we Lwowie. Powiem szczerze - żadnej różnicy w wyglądzie kobiet nie widzę. A nawet zauważyłem, że Polki wyglądają nieco lepiej, chociaż nie noszą takich szpil. Widziałem na Ukrainie sporo pasztetów. Mieszkam też w Krakowie i u mnie na wydziale jest sporo Skandynawek, głównie Norweżek - i to nimi się ,,jaramy" bardziej niż Ukrainkami, których też jest u nas dużo. Byłem też na wakacjach na Krymie. Dużo wysokich dziewczyn z długimi włosami, ale jak pojedziesz latem do Sopotu, to masz to samo i wcale nie gorzej, a może nawet lepiej:) Ukraińcy też nie mają wcale stereotypu, że Polki, to jak u nas Niemki. Jak napisałem wcześniej znam ich i wiem, że polskie dziewczyny im się bardzo podobają. Ale wiem też, że oni naszym dziewczynom nie podobają się wcale:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×