Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kacperkowa

Dentysta Kraków-stomatologia estetyczna

Polecane posty

Gość kacperkowa

mam dosc swoich zebów -sa zółte, przebarwione, jedynki przeswituja i szukam super dentysty nie chodzi tylko o stomatologie zachowawcza , szukam dentysty ktory zrobi to estetycznie i najlepiej by bylo,gdyby znal sie i umiał zrobic naturalny efekt z licówek .bardzo prosze jesli mozecie Kogos polecic to bede wdzievzna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaSzymonik1980
Polecam Dentesteticę - sama szukałam takiego gabnetu, który kompleksowo zadba o moje zęby. Miałam tam zakładane licówki + leczenie + wybielanie. Omijałam aparaty szerokim łukiem a i na to znalazła się rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość questions
niestety moje zęby też nie należą do najpiękniejszych, ale grunt to znaleźć dobrego dentystę co się nimi zajmie. Ja chodzę do Galerii Uśmiechu na Starowiślną. Kompleksowa i fachowa pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja1124
jeśli stomatologia estetyczna to tylko w Galerii Uśmiechu, sama tam wybielałam zęby i zakładałam licówkę na jedynkę i od tej pory mogę spokojnie się uśmiechać:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiukiml
hmm może w Indexmedice? tam mają bardzo nowoczesną metodę wybielania, sama się do nich wybieram w tym tygodniu, zdam raport z wyników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym na Twoim miejscu wybrała się do Galerii Uśmiechu, od jakiegoś czasu mają taką usługę, że możesz sobie sama zaprojektować, jak będą wyglądać Twoje zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinkaaa45
Zobacz sobie na BioDent, oni sie specjalizują w stomatologi estetycznej. Ja mogę ze swojej strony powiedzieć , że pełna profeska a cenowo przystępnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardziaj
O ile możesz się wybrać gdzieś dalej, to zdecydowanie warto - http://idealnyusmiech.pl/ Bardzo drobiazgowy specjalista, który zwraca uwagę w zasadzie na wszelkie kwestie i nie robi odwalanki. Dostałam cały wykład o tym co robić, aby było ok i tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, Agata świetnia. Odkąd tam chodzę, to nie boję się dentysty. A chciałam niejednokrotnie z fotela uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parkanas
Jeśli to ma być stomatologia estetyczna na poziomie to raczej radzę konsultację z kilkoma specjalistami. Jeśli podejdziesz do tego na zasadzie pierwszego lepszego dentysty to różnie może być, a przecież takie usługi powinny być realizowane fachowo i kompleksowo. Nie chodzi o jednorazowy efekt, tylko efekt trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksander0
Warto w w st. cichoń zapytać. Z tego co wiem to tam mają porządnej jakości materiały od producentów z prawdziwego zdarzenia. Moja córka tam chodziła do ortodonty i wspominamy bardzo pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatara
ja byłam u dr Cichonia - podobało mi się ze to ze bardzo przyjazny gabinet i sam Pan doktor jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promka
no wlasnie dużo o nim słyszałam i myślę ze mogłabym do niego się wybrać...szczególnie ze ósemki do wyrwania mam! mam nadzieję ze jest tak dobry jak go polecają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź, koniecznie :) mnie przekonał do tego, że wizyta u dentysty wcale nie musi być horrorem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakoska
no wlasnie, też byłam u Cichonia i moje wrażenia sa bardzo pozytywne! mam jeszcze jedną u niego wizytę umówioną ale myślę ze jeżeli coś się przytrafi to do niego się zgłoszę - zreszta zobaczymy...jednak warto trzymac sie tych lekarzy którzy nam odpowiadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirellsa
czyli że warto do niego uderzać? mnie boli ząb ostatnio, znajoma jest klientką Cichonia i namawiała mnie żebym do niego poszła....mam obawy, więcej strachu niz rozsądku ale myślę ze się zgłoszę...skoro taki fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilczkaa
no myślę ze warto spróbować. co Ci szkodzi. jak Ci nie podpasuje, a wątpię, to wtedy będziesz szukać innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neło
no pewnie, mają tutaj rację. Jak nie podpasuje to wtedy zmienisz...ale ogólnie to myślę ze jednak Cichoń jest dobry i warto spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiczzka
no wlasnie też do niego trafiłam i nie żałuję! bardzo dobry stomatolog, uśmiechnięty i w ogóle fajnie leczy - już nie boję się stomatologów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do BetterSmile http://www.bettersmile.pl/ i zęby mam zdrowie i piękne :) Gabinet wart uwagi, bo bardzo fajna atmosfera tam panuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cichoń? Drogi jak cholera,mily owszem ale ile kasy ciągnie.Tez byś byla mila gdybyś tyle kasy ciągła od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N0VIA
Miałam rozważyć ten gabinet ale skoro mówicie że drogi to sobie daruję. Całkiem fajne ceny mają tutaj: http://www.stomatologiakrakowczyzyny.pl/pl . Byliście może? Możecie się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klopsikowna
Widzę że to gabinet pani Ani Król. Bardzo w porządku kobieta i dobra dentystka. Moim zdaniem warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rojka87
Z tego co kojarze chodza tam moi rodzice i sobie chwala. Ja pewnie tez sie wybiore bo czeka mnie wyrywanie osemki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka552
Cześć, spróbuj tutaj http://www.cmp.krakow.pl/ . Nawet prześwietlenie zębów możesz zrobić na miejscu :) Myślę że coś zdziałają. Sama chodzę tutaj do stomatologa i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×