Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latająca czesto

DLACZEGO BILETY LOTNICZE SĄ TAKIE DROGIE??

Polecane posty

Gość latająca czesto

3 dni temu chciałam kupic bilet w dwie strony ktory kosztował 540zł, ale odłozyłam to na nastoeny dzien i co? nastepnego dnia bilet kosztował 880zł! Nawet tanie linie jak wizzair maja teraz takie ceny;/ co sie dzieje co jasnej cholery? w 2010 roku były o wiele tansze bilety lotnicze! załame sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!
a co kupujesz z dnia na dzien? a nie kilka miesiecy wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Ropa naftowa drożeje. 2. Wyrób paliwa do silników turboodrzutowych jest drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca czesto
oczywiscie, ze nie! chciałam kupic ponad miesiac wczesniej i poczekałam o 1 dzien za długo;/ zreszta jak patrze na ceny to nawet na lipiec są drogie juz po 700zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę do komunikacja lotnicza na dystansie poniżej 1 tysiąca kilometrów nie ma przyszłości, chyba że helikopterami. Samoloty pasażerskie są nie ekonomiczne przy mniejszych odległościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca czesto
własnie ja latam dokładnie na odległosc 1000km :P tylko akurat z katowic, gdzie jak zauwazyłambilety są najdrozsze;/ to chyba najdrozszy port regionalny w polsce! a jak są fajne promocje to na wyloty z wawy, do ktorej mam 200km:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo taka jest polityka tanich
linii. bilety są tanie jak się je kupuje pół roku wcześniej. Zresztą bilet i opłata za paliwo to co innego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiuhjui
1. Ropa naftowa drożeje. 2. Wyrób paliwa do silników turboodrzutowych jest drogi. Ale ropa drozeje na calym swiecie, nie tylko w polsce, wiec dlaczego my may wyzsze ceny niz np. wizzair w zachodniej europie? gdzie tu logika? w Polsce nie ma tanich biletow. Polaczenia miedzy np. rzymem, a barcelona kosztuje po 10, 20 euro, dla nich to jest tyle co dla nas 10zl. Polaczenia z Polski to koszto conajmniej 200zl w jedna strone. Kolejny powod, aby wyniesc sie z tej zakichanej polski, nawet podrozowac tanio nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrhhy
POL ROKU WCZESNIEJ, POJEBALO WAS!!!!! CHYBA CHUJA LATACIE!!! Najlepiej kupuj w nocy , nie w weekendy i nie w godzinach szczytu. Ceny skacza, tak wiec dzis w nocy mozesz miec jeszcze taniej. Wiem co mowie, bo latam srednio 30 razy w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrhhy
to prawda, ze polaczenia miedzy innymi krajami sa za bezcen. Polska ma wysokie oplaty lotniskowe i zeruje kurwa na wszystkich swietach, teraz pewnie drozej, bo zbliza sie 1 listopad :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiuhjui
Wizzair sie wycwanil. Jezeli bilet do jakiegos miasta kosztuje w miare tanio, powiedzmy 80zl, to juz powrot pare dni pozniej kosztuje po 300-400zl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiuhjui
Oczywiscie trzeba jeszcze dodac do ceny biletu 36zl za oplate karta w jedna strone, nie mowiac juz o bagazu rejestrowanym za 68/90 w jedna strone (nie kazdy da rade poleciec tylko z podrecznym). I to maja byc tanie linie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko raz leciałam narazie samolotem, liniam raynair. Teraz w sierpniuleciałam i zapłaciłam za bilet ponad siesemset złotych. Jednak kupywałam bilet pare dni przed odlotem. Teraz podobno Raynair ma fajne promocje. może spróbuj u nich zobaczyć, a dokąd właściwie chcesz lecieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście warto kupować bilety z wyprzedzeniem i polować na promocje, nie ma też co liczyć na niskie ceny w weekendy czy święta. Ale jeśli ktoś wie, jak szukać, to naprawdę można znaleźć sporo fajnych okazji (nawet jeżeli oznacza to wylot z innego kraju). Warto też przyglądać się promocjom rejsowych linii lotniczych, od czasu do czasu mają naprawdę korzystne oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjmalenka
Lecimy we dwojke na swieta z Monachium do Polski i wydalismy na bilety ponad 500euro. Az sie boje spojrzec po ile teraz sa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjmalenka
Spojrzalam: 2razy drozsze juz sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest kolorowo ...
przeciez to normalne ze jak sie kupuje bilety kilka dni wczesniej, czy tak do miesiaca wczesniej sa cholernie drogie. kup kilka miesiecy wczesniej to polecisz za 49 zl nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo zwykle tak jest z
cenami biletów lotniczych. czym bliżej wylotu tym drożej sprzedają. Taką mają politykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh ludzie to mysla
ze samoloty to chyba na wode lataja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska m.
dlaczego się dziwicie, że każdy chce kupić jak najtańsze bilety? Przecież to nie ich wina, że na stronie głównej pojawia się informacja, że bilety już „od 20 zł, a później ciężko znaleźć nawet za 300 ja teraz szukam biletów do NY na przyszłe wakacje i mam nadzieję, że nie przegapię jakieś fajnej promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaaaaaaaa
zawsze tak przed świętami. ja kupiłam 2 miesiące temu a i tak wyniosły mnie w obie strony 200 funtów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaaaaaaaa
a byłoby 140 jakbym kupiła 30go a nie 1go. Dlatego zdrożały, początek kolejnego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt mnie nie zniecheci...
Bo to Polska własnie... W Rosji bilety są o niebo tańsze. W USA tak samo.. Francuzi też mają taniej. Bo tylko u nas samoloty na paliwo latają. Tam na wodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek00701
nie jest kolorowo ... przeciez to normalne ze jak sie kupuje bilety kilka dni wczesniej, czy tak do miesiaca wczesniej sa cholernie drogie. kup kilka miesiecy wczesniej to polecisz za 49 zl nawet. TAK POLECE ZA 200 FUNTOW CZYLI 1000 ZL JEZELI TERAZ KUPIE BILETY NA SIEPIEN 200FUNTOW TO NIE JEST 49 ZL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcysia19643
Orientujecie się może, czy jest możliwość zabookowania biletu na lot zagraniczny, nie posiadając dowodu osobistego ani paszportu? Lot jest 03.02.2013 a na dowód sie czeka dlugo i bilety moga podrozec Będę posiadaczem dokumentu, gdy przyjdzie do lotu, ale obawiam się, że jeśli poczekam z bookowaniem już nie będzie. Wolałabym się obejść bez dodatkowych kosztów. poprostu czy moge bez dowodu zakupic bilet bo chyba pamietam ze podaje sie numer dowodu ale dokladnie kiedy to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś z forumowiczów szuka dobrej pomocy podczas organizowaniu wycieczki to ja polecam firmę www.lotnicze.pl. Pomogą zarezerwować bilet i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×