Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego ludzie się stają tacy niezgrabni i niscy

Polecane posty

Gość gość

Od czego to zależy? zamiast rosnąć to malejemy ;/. Ja specjalnie wysoka nie jestem, mam 170 cm, ale wśród moich znajomych uchodzę za wysoką, jestem najwyższa wśród koleżanek... Powiecie, ze zwracam uwage na baby, heh, nie, to moje ogólne spostrzezenia, ale szczerze powiedziawszy bardziej mnie do takiej refleksji skłonili faceci, którzy są również bardzo niscy. Jak nie mam obcasów to są ode mnie ledwo co niżsi, jak są obcasy - dramat, w dodatku tacy niezgrabni z brzuchami i dużymi tyłkami, kobiety to samo. Też to zauważyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddffd
masz kompleksy , bo jesteś wysoka i dlatego nie nosisz obcasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam kompleksów bo nie czuję sie wysoka :D 170 cm to nie jest dużo, ale masz rację, głupio się czuję gdy założę obcasy i patrzę na przeciętnych facetów "z góry" i dlatego się nad tym zastanawiam, ale nie wmawiaj mi kompleksów bo sorry, chyba oni bardziej je mogliby mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy sa niscy jedz do wloch tam konusy ja mam 174 nosze obcasy i zawsze mlam problem znalezc faceta co mi pasuje do obcasow ale ciezko bylo mam konusa 182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty chrzanisz teraz właśnie wszyscy są strasznie wysocy. Dzieci w podstawówce mają po 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee no jaki to konus 182 cm to przeciętny wzrost dla faceta powinien być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bo sorry, chyba oni bardziej je mogliby mieć... " Musisz być bardzo mało inteligentna skoro chcesz wmówić ludziom kompleksy z powodu wzrostu - czyli z powodu na który nikt nie ma wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci w podstawówce mają po 170 x No i zatrzymują sie na tych 170, autorka ma rację. Tak samo jest czasem z kobietami, zacznie im biust rosnąć bardzo wcześnie i jak do budowy ciała dziecka + kilku kilogramów nadwyżki mają "cycole" a póxniej jak dojrzeją bardziej i troche zrzucą to ledwo co zostanie bo cycki już dalej nie rosły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:18 - ;/ jak zwykle niezrozumieni i od razu chamski atak na mnie, ze jestem malo inteligentna bo w ogóle zwróciłam uwagę na coś takiego jak wzrost, jak śąmiałam ;/. A jak ktos wcześniej mi wytknął, ze mam kompleksy to już nie jest pustak? Napisałam, ze oni prędzej mogliby je mieć - oni, czyli faceci z którymi się spotykam i tańczę i widzą, ze dziewczyna jest wyższa od nich chociaż nie ma wcale wzrostu koszykarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci w podstawówce mają po 170 xxx Mój syn chodzi do 6 klasy, ma 162 cm i jest najwyższy z klasy. Nie wiem, gdzie widujesz te dzieci po 170 cm. Autorko, zgadza się, ja mam 177 cm i rzadko spotykam wyższe osoby, nawet facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo sorry, ale tak napisałaś, że ktoś powinien mieć kompleksy. Głupie jest takie pisanie. Zajmujesz się czyimś wzrostem a ludzie nie mają wpływu na to jak wysocy będą. I napisałaś, że oni prędzej powinni mieć kompleksy. ale czemu mają je mieć, przecież wzrostu nie wybierali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie wiadomo czy się nie ma wpływu, niby do końca nie, ale są czynniki takie jak np. palenie papierosów, picie alkoholu w młodym wieku, które zatrzymują proces wzrostu u młodych chłopców, a coraz więcej dziec***ali już w podstawówce, żywienie czy tam jakieś choroby w wieku dziecięcym zaniedbane, brak sportów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz, że sport wpływa na wzrost? To chyba troche dziwna teoria. To dlaczego niektórzy piłkarze sa niscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec zaczął palić kiedy był jeszcze w podstawówce. Ma ok 187cm. Jeśli papierosy zahamowały jego wzrost, to całe szczęście, bo by miał ponad 2 metry, a to uciążliwe (ubrania, łóżko, pościel...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To efekt postępującej degeneracji genetycznej. Polskie społeczeństwo w coraz większe mierze składa się z osób starych, chorych, kalekich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie ludzie są coraz brzydsi. Jestem atrakcyjnym facetem ale 80% kobiet pomimo wzrostu jest zwyczajnie brzydka. Przykłady: oczy rozlazłe, niesymetryczne twarze, duże krzywe nosy, dziwne uszy, rysy twarzy nijakie, rzadkie włosy, jasne rzęsy i brwi.... długa lista oznak brzydoty. Jesteście brzydkie :) ale każda potwora znajdzie amatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wcale nie jestes wysoka autorko, modelka musi miec minimum 174cm. - wiec jesli jeszcze jestes mloda to masz szanse na te pare cm. wiecej, a tak serio to ja wlasnie kiedys mialam ten problem bo zawsze najwyzsza bylam z moim 174cm.wzrostem,dzisiaj juz mi to nie przeszkadza, mieszkam w de. i wciaz jestem najwyzsza np. w kolejce, mezczyzni rzadko bywaja wyzsi ode mnie , ale w Holandii czuje sie fajnie bo jakbym byla w klubie wysokich, czesto bywam w venlo bo niedaleko mieszkam i naprawde jestem tym zauroczona gdy na jednej ulicy mija mnie kilka mlodych kobiet prawie o glowe wyzszych, do tego maja dlugie blond wlosy i szeroko rozstawione niebieskie oczy i male nosy, uwielbiam to uczucie byc nizsza od innych, doslownie ogladam sie za tymi kobietami jak wariatka bo wlasnym oczom nie wierze i wtedy mam radoche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda to prawda w Hollandii dużo wysokich ludzi nie to co u nas. Ja jestem facetem i mam 196 ale u nas faktycznie momentami można sie poczuć jak olbrzym. Że kobiety niskie to ok, ale faceci wszyscy po mniej niż 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tematu jest bardzo upośledzona umysłowo. Dajesz kolejny przykład buractwa kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×