Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego za granicą jest taki raj a w Polsce taka bieda

Polecane posty

Gość gość
Liberalizm gospodarczy, liberalizm ekonomiczny, laissez faire, leseferyzm - system poglądów ekonomicznych i oparty na jego zasadach typ polityki gospodarczej, których fundamentem jest całkowita neutralność państwa i innych organizacji gospodarczych i politycznych wobec przebiegu procesów gospodarczych. Wychodząc z założenia, że każdy człowiek kieruje się zasadą korzyści materialnej (homo oeconomicus), przedstawiciele liberalizmu gospodarczego głosili konieczność istnienia pełnej swobody działalności podmiotów gospodarczych, która w warunkach wolnej konkurencji i zapewnienia przez państwo nienaruszalności własności prywatnej zapewni szybki rozwój gospodarki. Czy POPiS spełnia wymogi nowoczesnego państwa liberalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo żeby coś mieć to trzeba ciężko przez lata na to pracować Polacy mają inną mentalność. Najlepiej się nie narobić ale żeby "godnie" to wynagrodzono :D A najlepiej coś dano za darmo Żeby coś mieć, trzeba mieć dobry pomysł i latami na to pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten nade mną wkleja to na wszystkie tematy :D Napisz coś od siebie człowieku, a nie wklejasz to wszędzie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za malo robotnikow a za duzo urzednikow. Podwojna wladza, Urzad Marszalkowski i Wojewodzki. 2 gminy i 1 powiat. policja i wojsko po 15 latach emeryt. Takich ukladow nie ma zaden kraj. Setki urzednikow zatrudnia ZUS i niskie emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie Ty widział/a raj za granicą ? może sprecyzuj co dla ciebie oznacza rzekomy raj? od siebie dodam , nie wierz w bajki o raju za granicą :) za granicę można wyjechać aby się dorobić o ile masz jakiś sensowny plan tyczący konkretnych zamiarów. Ale zamieszkać na stałe np. w UK DE NL czy Skandynawii , to jak dla mnie najgorsze z możliwych opcji :) Raj to dla mnie spokój i czerpanie z życia a nie harówa od świtu do nocy , nerwy stres i nic z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zacznij dociekać przyczyn biedy zamiast w nieskończoność zadawać pytania. Zachód nie przeszkadza obywatelom w przedsiębiorczości, natomiast Polske niszczy roszczeniowa mentalność Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo na Zachodzie żyją Ludzie a tu Słowianie czyli podludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natomiast Polske niszczy roszczeniowa mentalność Polaków. xx Polskę niszczy jej własny rząd ! PO wskie złodziejskie nasienie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo platforma to masoneria załozyciel przyznał sie ze nalezy do masoneri czyli wiencej osób moze nalezec do masoneri z platformy a jak wiadomo masoneria jest odpowiedzialna za rozbiory polski w latach 30 działalnosc masoneri została zakazana w polsce oprucz masoneri dzialaja agentury obcych panst np rosji i dla tego macierewicz rozwiazał wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszedzie jest bieda, nawet w anglii jest bieda. Myslisz, ze jak zarobisz 1000 funtow i przeliczysz to na zlotowki i wyjdzie ci 6000zl to jestes bogacz? A na playstation 4 musisz pracowac 1,5 tygodnia, co jest moim zdaniem chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za którą granicą? Wschodnią, czy północną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Niemczech, moja emerytura panstwowa i zakladowa wynosi 2.200,- EUR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś sp****laj stary dziadzie, tutaj mowa jest o warunkach dla młodych na dorobku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to dno i kilo mulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie Polske jako kraj moich dziadów, ale nienawidzę systemu w jakim mnie kroją na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mieszkam w Niemczech, moja emerytura panstwowa i zakladowa wynosi 2.200,- EUR xxx to ta jeszcze wypracowana za wujka adolfa :) a i to nie , bo musiałbyś być co najmniej na stanowisku kierowniczym kiedyś czy kimś na podobnym stanowisku nawet urzędnicy nie mają takich emerytur :) taka prośba na przyszłość , jeżeli już ktoś coś pisze to proszę o chwilę zastanowienia :) nie jesteście tutaj jedynymi którzy mieszkają za granicami Polski i którzy doskonale znają realia życia w innych krajach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lubie Polske jako kraj moich dziadów, ale nienawidzę systemu w jakim mnie kroją na maksa. xxx o system , o rząd , o prawa , o wszystko co tyczy naszego kraju WALCZYMY MY SAMI ! jeśli nie walczymy a tylko narzekamy na internecie to nie oczekiwać cudów :) gadaniem jeszcze nikt niczego nie zbudował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raj... Jest takie powiedzenie : wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego też trzeba pomieszkać tu i ówdzie aby cokolwiek móc stwierdzić , ja pomieszkałam tu i ówdzie i wiem jedno inne kraje na urlopy jak najbardziej ale do zamieszkania własny kraj wybrałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×