Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joaska1

Do znawcow samochodow-pomozcie laikowi

Polecane posty

Wczoraj ziec kupil samochod voswagen 3 z tzw turbina,klimatyzacja i jakies inne drobne bajery. Dzisiaj rano pojechal na przeglad i okazalo sie ze samochod zamiast 10 lat ma 11,ma jakas skaze na szybie notabene podobno wymienionej,no i okazalo sie tez ze jest nie przerestrowany. Nie znam sie kompletnie na samochodach,dolozylismy z mezem do niego dlatego pytam Was czy 17 000 tys to czasami nie za duzo? Czy on nas nie robi w szmaty? Dzisiaj po przegladzie pojechal zaraz oddac ten samochod ale nie wiem co bedzie bo jeszcze nie wrocil,a mnie glowa peka,bo nie podoba mi sie to jak na moj rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba było od razu zabrać ze sobą kogoś kto się zna i oceni wartość samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak?
golf 3 za 17 tys? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano wlasnie za 17 000,zapomnialam dodac ze to diesel. A dzisiaj sie okazalo ze nie jest przerejestrowany i te inne wady,dlatego pojechal oddac. Nie znam sie kompletnie,zaufalismy w dobrej wierze,ale nawet jak dla mnie-laika to wydaje sie ta cena z kosmosu. Macie moze jakies porownania cenowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak?
prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysiegam na co tylko chcecie ze nic nie sciemniam,pisze to co wiem od ziecia. Chce wiedziec co i jak,bo ja pojecia nie mam o samochodach. A co do kupna to byl ze swoim ojcem,byla juz szarowka. Pisze tu do Was bo mnie chce potargac z nerwow a zeby sie cos odezwac trzeba miec jakas wiedze. Aha,ten samochod byl podobno z ogloszenia z netu z Wojkowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waveeee
no to faktycznie jakas lipa, w zeszlym roku kupilam 10 letniego golfa 4 za 11 tys. ale wzielam ze soba speca od aut. autko jest bez zarzutow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to wydaje mi sie ze za 10 letnie auto to tak duzo dalas,ale tak jak mowie nie znam sie na tym,wiem ze inny samochod za ta cene mialby moze ze dwa lata gora. A dlaczego volsvageny sa takie drogie? No i jak mniemam Twoje skoro 4 to nowsze od 3 ? Ja chyba dostane zaraz szalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek343
10 letniego golfa 4 za 11 tys podejrzanie niska cena .. Golfy są droże od Polo wiec 17 tys jest zrozumiałe za 10 letniego Golfa 4 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek343
Golf 3 naturalnie nie jest wart 17 tys zł .. Tylko najwyzej 12 tys zł . MAm nadzieje ze pomogłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej jestem bardzo wdzieczna za kazda opinie,choc nie ukrywam ze mnie podlamales. Mam tylko nadzieje ze udalo sie zwrocic ten samochod,bo jutro pojechaliby na gielde do Gliwic ze specem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek343
http://otomoto.pl/volkswagen-golf-salon-polska-golf-1-6-16v-C24477040.html To jest wlasnie przykladowa oferta Golfa 4 . Jesli ktos by oferował za rocznik 2001 . Mniej niz 15 tys zł to nawet bym nie pojechał- (wiadomo, ze ten samochód jest złomem) . . Bo wiadomo ze golf 4 - z 2001 jest wart wiecej niz 15 tys zł .. Poza tym nawet jesli wlasciciel oferuje wlasciwa sume za dany rocznik . Nie znaczy ze ten samochod jest w dobrym stanie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola-bogalalala
Zienc naciagnal was na kase, powiedzial ze 17 patykow a w rzeczywistosci pewnie z 12-11 kosztowal i dla siebie mial 5 000 wiec troche was tylko oszukal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek343
Jeszcze chciałbym zauważyć ze Golf 3 był produkowany do 1999 roku .. autorka napisała ze ich samochód ma 11 lat .. Zatem to nie może byc golf 3 . Kupiła Golfa 4 . ( 11 letni samochod to rocznik 2001 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×