Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maya123

dobre szkolenia!?!

Polecane posty

Gość maya123

Znalazłam sobie fajne szkolenie na http://www.mayagency.com.pl/ i chciałam się dowiedzieć czy ktoś z was korzystał już ze szkoleń, które właśnie ta technikę ma myśli wykorzystują? potrzebuje odrobiny kreatywności w swojej pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya nie korzystałam z tego typu szkoleń, nawet nie wiedziałam, że ktoś w Polsce tak profesjonalnie zajmuję się tą techniką opracowaną przez Buzana. Ja zapoznałam się z mind mappingiem właśnie dzięki jego książkom..super sprawa zwłaszcza dla wzrokowców. ta umiejętność porządkuje myśli i ćwiczy pamięć, a tego nigdy za wiele. :) Jeśli cena jest przystępna, to warto zainwestować moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
Czytałam więcej o tych szkoleniach, nawet mi się udało jakieś artykuły znaleźć i tez trafiłam na te książki, chyba sobie kupie a później pójdę na szkolenie - jeżeli chodzi o ceny to sa bardzo przystępne więc nad tym nie ma co się zastanawiać tylko chciałam coś więcej o samej technice się dowiedzieć :) Znasz może kogoś kto w samych, pełnych szkoleniach brał udział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Fajnie pomyślane warsztaty dla ludzi, którzy chcą w pełni wykorzystać potencjał swojego umysłu w kreacji kariery i rozwoju zawodowego prowadzi Wanda Wegener. Warto sobie przejrzeć jej wystąpienia na konferencjach, są dostępne na jotube. Pani Wanda sama niejedno w życiu przeszła i teraz pomaga innym ludziom, aby sobie lepiej radzili z trudnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Najlepiej zadzwonić do ludzi z Eduexpert ( www.eduexpert.pl). Mam z nimi kontakt już dłuższy czas. Realizują dużo różnych, praktycznych szkoleń stricte biznesowych, w tym bardzo przydatne na temat podatków, ubezpieczeń społecznych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×