Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zadanie wykonane

Doktor bez magistra? Nikt nie pamięta, żeby Kaczyński bronił pracę doktorską.

Polecane posty

Gość Zadanie wykonane

Temat: "Rola ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą (PZPR?) Teoria państwa i prawa oraz filozofia marksistowska" 🖐️ "Zdaje się więc, że prawdopodobnie nielegalnie skończyłem 11. klasę i zdałem maturę, a potem poszedłem na studia" - pisze Jarosław Kaczyński. Mogę się bronić doktoratem, a poza tym mam prawdopodobnie legalnie skończone 9 klas" - podsumował Jarosław Kaczyński. 🖐️ Kaczyński doktorat napisał o kolektywnym zarządzaniu wyższą uczelnią u towarzysza Wiesława Skrzydły - ówczesnego rektora UMCS w Lublinie. Pytanie jest, jak on w ogóle znalazł się w tym Lublinie? Przecież całe życie mieszkał w Warszawie. Kunusowatą rodziną kapusiów (ojcie w PZPR, matka TW Kalina) opiekował się tow. Mieczyslaw Moczar. Ciekawe, że po przepchnieciu przez podstawówke i średniaka, bliźniacy zastali naukowcami z nomenklatury PZPR. Nadanie tytułu "doktora" obowiązkowo było poprzedzane egzaminem z obcego języka. Jaki język obcy opanował "doktor" Jarosław Kaczyński? W latach 60-tych na UW I sekretarzem POP PZPR był Rajmund. Tatuś Rajmund mógł załatwić wszystko, matura to małe piwo, przecież był wybitnym komunistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się na głowę lemingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda w oczy kole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego mnie to nie dziwi?
Tow. Skrzydlo mial mature i byl jak pamietam zagorzalym komunista.Jak mogl miec tow.JK kontakt z tow.S.Przed 1970 r. i po ludzie z Lublina byli osadzeni w procesach politycznych.Czy to nie przeszkadzalo JK. JK jako ako student UW w 1968 r. pewnie nie uczestniczyl w wydarzeniach marcowych.A mature to rodzice pomogli zdac?? W tamtym okresie rzadzila PZPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz obsesje na punkcie Kaczyńskiego, w podskokach do psychiatry.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uściślam pisał u Ehrlicha pracę magisterską, a później chodził na prowadzone przez niego nieformalne seminarium doktorskie Egzaminy doktorskie zdał z teorii państwa i prawa oraz filozofii marksistowskiej (oba na „bardzo dobrze"), a 8 grudnia 1976 r. obronił pracę doktorską „Rola ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą". Recenzowali ją profesorowie: Ryszard Malinowski, Michał Pietrzak i Wiesław Skrzydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli komunisci dali mu
w prezencie. A moze Lechu za niego zdawal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytajcie sobie dowolny wywiad z kaczorem, mozna go nie lubic, ale intelektualnie zjada 95% sejmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby był inteligentny to nie kłamał by tak czesto i głupio jak np w sprawie Dorna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie wtedy kiedy nie mowi na drazliwe tematy dla propagandy partyjnej itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym najlepszy jest Donald Tusk, i pisze to bez pogardy dla niego, bo retoryke ma idealna. Potrafi zakrecic kazdego rozmowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
intelektualnie to on zjada 95% PISu - ale to nie trudno:). I pamiec ma jakby przykrotka, raz mowi jedno, po jakims czasie temu zaprzecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na prawnika, to z logiką u niego kiepskawo. Zresztą, gdyby był dobrym prawnikiem, to mec. Rogalskiego by specjalnie nie potrzebował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczor jest prawnikiem
komuny. Wszystko dostal w prezencie od PZPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×