Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dostanę kredyt na mieszkanie?

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym kupić małe mieszkanko w Warszawie, do do 250 tys. Mam 24 lata, bez męża i dzieci, mam umowę o pracę na czas nieokreślony w instytucji publicznej (nie wiem czy to ma dla banku znaczenie) na 3 tys. brutto. Dostanę od rodziców na wkład własny 100 tys, więc dobrałabym w banku 150 tys. Myślicie że mam szansę na kredyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej kupić coś większego pod Warszawą? Czy jest sens kupować coś, co w przyszłości się po prostu nie sprawdzi? Mąż kiedyś będzie, pewnie i dzieci...pomyśl. Najlepiej idź do banku i wszystko ci powiedzą. Szczerze, to nie wiem czy ty sama dostaniesz 150 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaniesz na 100 %, masz zdolność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak znajdzie się kiedyś mąż to niech on też się zatroszczy o komfortowe mieszkanie dla rodziny i ma w tym swój udział a nie tylko ja:) O zakładaniu rodziny jeszcze raczej przez pare ładnych lat myslec nie będę a w tym momencie mojego życia wazniejsza jest dla mnie dobra lokalizacja mieszkania. W każdym bądz razie dzięki za opinie, złoże wniosek o kredyt i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą nie zamierzam wychodzić za mąż. wystarczą mi randki z przygodnymi panami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie w Warszawie. klienci gdzieś na "wichurze" do mnie nie przyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo aż tak kłuje w oczy mój temat, że wymyśla te żenujące podszywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×