Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paulinkka

dyskomfort

Polecane posty

Gość paulinkka

wstydze sie mojej "cipki " Witam , mam pewien roblem. Mam 17 lat i jestem dziewicą, od 3 miesięcy mam chłopaka. Nie nalega on na sex, ale wiem że pewnego dnia tak bd (dodam że ma on lat 21) poprostu boje sie że jak już do tego dojdzie to nie spodoba sie mu wygląd mojej cipki. Mi samej on się nie podoba wsumie to juz w bardzo młodym wieku zwróciłam na to uwagę i od tej pory się boje. Jedna warga sromowa jest dłuższa od drugiej i to dużo dłuższa.A do tego sama wagina jest wystająca. Możecie wyrazić swoje opinie? (Faceci i Kobiety ) ogólnie nie mam nic przeciwko seksu oralnego np, moge zrobić dobrze SWOJEMU chłopakowi, ale nie chce zeby on sie zbliżał albo patrzył na moja cipke bo poprostu sie wstydze i boje sie że on zapyta dlaczego Ja nie chce a Ja nie będę wiedziała co wtedy odpowiedzieć .proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź spać dziecko a nie pieprzenie Ci w głowie. Ależ ta młodzież patologiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydziwiaj. Faceci mają nierówne jądra, skrzywione penisy i diabli wiedzą co jeszcze. Są taksamo niepewni swoich ciał jak Ty swojego. Nie martw się na zapas. Jeżeli facet jest dobry w tych klockach to tak Cię rozgrzeje że zapomnisz o swojej c/i/p/c/e .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkka
Hmmm operacja w wieku 17 lat .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paulinkka słuchaj prawika :classic_cool: a poza tym temat prowo gdyby jednak nie jak ktoś powyżej napisał nikt nie jest doskonały ;) A jeżeli kochasz... mankamentów ( jeżeli jakoweś w ogóle są ) nie zauważasz tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×