Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ginorossi

Dżemu sobie słucham i dżem sobie jem

Polecane posty

Gość czesccccccc
no a ja leze na kanapie i sie po jajach drapie i pije piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelindddddddddddddddddda
a ja ide spać :) dobranoc ginorossi... btw - ja mam otwarte okno i panicznie modle sie aby nie odwiedzila mnie zadna cma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuk gnojny__
Ja tez sl;ucham dzemu "Dzikosc mego serca" i wlasnie po mej scianie znow zapierdala zuk gnojny!!!!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narobiłeś mi smakora na kanapiszcze z dżemostrzałem i szklanicą mleka 😭 a nie mam rzadnego dżemiora w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to narobiłAŚ 🖐️ truskawkowe konfitury...moje ulubione 😭 ide po kanapkę z serkiem topionym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narobiłam, narobiłam... i nawet nalepki na słoiki takie ładne ;) serek??? niee :) to lepiej suchy chleb już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i boczek, a co!! a jutro na sniadanko biegnę po dżemik i świerze bułeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boczek??? bój sie Boga!! :D:D a taki kupny dżemik to sie ani troche nie równa z moim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno sie nie równa...muszę pomyśleć może i ja nakupie truskawek i cos porobie...tylko nie wiem kiedy czas znajde :O a boczek...hmmm, nic nie poradzę na to, że uwielbiam mięcho - bez wszystkiego innego sie obejdę ale nie wyobrażam sobie diety bezmięsnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są truskawki bo dziś kupowałam :) a miesa raczej nie zastąpie niczym - za bardzo je lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Matka Dała Życie Dziecku Wszyscy Chórem Krzyknęli \"Dobra Robota\" Ale Matka Nie Powiedziała Słowa Ponieważ Była Niema Kiedy Dziecko Miało Kilka Dni Jego Usta Zaczęły Pić Wodę Niewinne Dziecko Miało Wkrótce Iść Na Rzeź Kiedy Miało Zaledwie Dwa Tygodnie Postawili Je Na Wagę A Stamtąd Wcisnęli Do Drewnianej Skrzyni Szybko Zamknęli Stalowymi Gwoździami Zabrali Dziecko Do Miejsca ściany I Posadzka Wyłożone Białymi Kafelkami Pokryte Zakrzepłą Krwią I Zwierzęcymi Odchodami Wywlekli Dziecko Ze Skrzyni Na Pokrwawioną Ziemię I Kiedy Wstrząsy Przeszły Przez Nie Nie Mogło Wydobyć Głosu Powiesili Dziecko Za Nogi Na Ruchomym Łańcuchu Ale Nikt Tego Nie Zatrzymał Bo Tam Nikt Nie Pyta O Ból Dziecko Podróżowało Do Góry Nogami Aż Napotkało Krwawy Nóż I Kiedy Nóż Zatopił Się W Nim Ono Rozstało Się Z Życiem Dziecko Wisiało Tam Bez Ruchu Jego Wnętrzności Płynęły Pod Nim Powodu Swojej Nagłej śmierci To Dziecko Nigdy Się Nie Dowie Zdarli Skórę Oczyszczając Jego Grzbiet I Rozrąbali Go Na Pół Chcesz Poznać Powód Jego śmierci? Ten Powód To Cielęcy Gulasz nie moglam sie opanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, ja jednak wymiękam - zielona dieta nie dla mnie - nienawidze warzyw i prawie w ogóle ich nie jadam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że krótko, ale od czegoś trzeba zacząc ;) mam 18 lat :) i na diecie wegetarianskiej byłabm moze juz o wiele dluzej, gdyby nie moj lekarz, ktory długo nie chciał sie zgodzić zebym zrezygnowala z miesa... a bo to sie orgaznizm rozwija a to cos innego.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mial duzo racji:) a czesto jadlas mieso?? czy sporadycznie? mialam qmpele wegetarianke :) i bardzo lubie soje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średnio 2 razy na tydzien, ale tylko gdy było podawane do obiadu :) kanepek z wędliną, czy kiełbaski z grilla nie jadłam prawie nigdy.. jakos mi nie smakuje ;) soja jest smaczniejsza niz mieso i o wiele zdrowsza ;) i kalorii i tłuszczu ma mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak trzymaj:) naprawde Cie podziwiam bo ja bez miesa nie wytrzymalabym:o dobranoc i do zobaczenia kiedys na kafe-dluzej sobie pogadamy:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T4523Atf5RXDdgtjXEIR2wNC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×