Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość legginsomania

Dziewczyny, czy nosicie legginsy jak spodnie ???

Polecane posty

Gość legginsomania

Czy łączycie legginsy z bluzkami takimi do pół biodra ? Widuję czasem dziewczyny w legginsach noszonych jak zwykłe spodnie. Czy to według was jest obciach ? Mówię tu o legginsach z porządnej bawełny, nie jakiegoś prześwitującego szajsu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legginsomania
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak noszę, ale mam ładny tyłek i figurę, więc czemu by nie podkreślać atutów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciach. Jak prześwituje to oczywiście o wiele większy, jak nie prześwituje, to zaledwie nietakcik. D**y strasznie skaczą w tych legginsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest fryzjerka, która takie nosi, na dodatek wpuszcza do środka bluzki, a ma ze 45 lat może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wychodzę do sklepu osiedlowego, do którego jest jakieś 15 min drogi, jest jesień lub wiosna i mam płaszczyk prawie do kolan, to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesmaczne jest to, że nie potrafisz poprawnie napisać "nie smaczne ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zawsze gapię na tyłki w legginsach, a jestem dziewczyną, jak taka w leggach idzie przede mną to zawsze się w tyłek wgapiam, a jak skaczą poślady to oczu nie odrywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legginsomania
Uwielbiam legginsy, bo są mega wygodne i dobrze w nich wyglądam. Noszę w domu, koło domu, na rower, boisko mam blisko domu, to też w tych kalesonach tam latam z moimi dzieciakami pograć w piłkę. No i włśnie dla mnie to są takie trochę kalesony damskie :D chętnie nosiłabym je wszędzie, ale właśnie kalesony heh Zimą to super pod sukienkę się nosi, wiosną czasem do tuniki, ale to już chyba niemodne, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden chłopak twierdzi ze mam świetna figurę i z******ty tyłek ( od ćwiczeń ale i z natury mam podniesione pośladki ) , i zauważyłam ze patrzy na moj tyłek. To krępujące. Dużo osób tak nowi i dużo osób zerka wiec jak nosze legginsy to do długiej bluzki żeby nie bylo widać. Odkąd sie dowiedziałam o tym bardzo rzadko nosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zawsze gapię na tyłki w legginsach, więc jak ktoś nie jest zdolny udźwignąć spojrzeń, to niech nie nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legginsomania
nic mi nie skacze na szczęście, mój tyłek właśnie wygląda dobrze, ale śmiesznie to wygląda się według mnie w leg z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legginsomania
a czy legginsy we wzorki już lepiej udają prawdziwe spodnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doopa zawsze skacze w jakiś sposób, wiecie te przesuwanie się na granicy pośladu i uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałby kto .. haha. Wszystkie tutaj za misski o najzgrabniejszych tyłkach się uważają, a dziwne że na ulicy widuję takie raszple w legginsach z dopskiem jak szafa, że szok. albo choy że gruba jak świnia, najważniejsze zeby się w rurki wcisnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legginsomania
he he właśnie psiocha jet wtedy na wierzc****akby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legginsomania
chłopcy zasuwajcie do lekcji, to damska rozmowa o damskich części garderoby, nikogo nie interesuje jakie raszple oglądacie na swoich terenach (pewnie w domu mamusia lata w legginsach) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legginsomania
wszystko mam ładne, ale nie to jest istotą tej dyskusji, ale to, co jest obciachowe nosić a co nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modne wygone mam wszystkie kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc legginsy w miejscach publicznych raczej są ale że kobiety często nie mają wyczucia to fakt. wciskają się w ciasne ciuszki, a to jest po prostu nieestetyczne w przypadku niektórych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie sa spodnie i oprócz tyłka widac c****o, moim zdaniem tylko wieśniary noszę legginsy zamiast spodni, nie zależy to od tyłka, ja mam ekstra nogi i tyłek, ponad 170 wzrostu ale nie założyłabym legginsów zamiast spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legginsomania
nie zbrzydne :D a co sądzicie o JEGGINSACH ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legginsomania
legginsy z bardzo cienkiego jeansu, imitujące prawdziwe spodnie (kieszenie, guziki, zamki ) ale w pasie na gumce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legginsomania
są 1000 razy wygodniejsze od zwykłych dzinów :) też je noszę i wyglądam zaj.......poplujcie się teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wieśniary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lazicie z d****i i p*****i na wiezchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×