Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwny stolec bardzo proszę o komentarz

Polecane posty

Gość gość

Otóż jestem w 17 t.c . Dzis rano obudzilo mnie dziwne parcie na stolec .Biegnę do łazienki a tam SAMA WODA o brązowym ubarwieniu. W sumie nie zwrocilabym na to wiekszej uwagi bo cierpie na chroniczne zaparcia od dziecka. Musze wspomagać sie czopkami teraz a przed ciążą tabletkami. Uznalabym to za zatrucie pokarmowe, ale ten KAŁ.. nawet nie wiem jak to nazwać .. okropnie śmierdzi, i to nie jest bynajmniej smród normalnej ludzkiej kupy. Ma taki mysi ?? zapach, napisałabym, ze to stęchlizna ale tez nie, nie wiem co to, wiecie jak czasem śmierdzi od niektorych starych dziadków ? Na pewno wiecie, to coś takiego albo jak takie stare zółtko zaschnięte...Co to moze być ? To jakby taki śluz, juz kiedys miałam coś takiego jak wyjechałam na wakacje na mazury, z ówczesnym chlopakiem, co minute ściskało i to samo śluz plus dziwny zapach ale wtedy było to z wiekszym nasileniem bo trwalo kilka dni, i mysle, ze to bylo przez zmiane klimatu. Wiem poradzicie do lekarza, ale chodzi o to, ze zaraz wszystko wroc***ewnie do normy, już minęło.. kilka dni temu mialam to samo, jednorazowy incydent i koniec. Czy ktoras z Was miala cos podobnego ? ja nawet nie wiem jak opisać ten smród, zeby móc coś poszukać w googlach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zglaszam Twoj post ... nie jestes taki anonimowy zaden gnoj nie bedzie mnie wyzywał. Wezmą sie za takich jak Ty, nie boj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zjadłaś to goowno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to zatrucie ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa jem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahahaha ona myśli że przez zgłoszenie fbi wpadnie do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ty k****o obrzydzilas mi sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le a kazał wam ktos tu wchodzić do cholery ? Żresz to nie właź, chyba widac wyraźnie tytuł tematu . :O I nie , nie myślę, ze fbi wpadnie do domu ale cholera jasna te wyzwiska musza sie skonczyc, czlowiek nie moze o nic zapytać już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale ten j****y wątek jest na stronie głównej i tu nie chodzi o wchodzenie w niego ale samo przeczytanie że babsko ma dziwne g****o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha mamuśka sie rzuca, rozłożyła nogi, dała sobie zrobić dzieciaka i myśli że jej wszystko wolno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e co za idioci tu siedzą o ósmej odczepcie sie od autorki nikt wam nie kaze wp*****lac przy kafeterii przeciez. Co ma rozkladanie nog do problemu jestescie p******i ladnie do kobiety w ciazy pisac ZDYCHAJ ? Bo zadala normalne kulturalne pytanie :D wy tez rozkladacie nogi pewnie macie po piatke dzieci i zyjecie na zasilkach ze wiecznie na kafe dziecmi sie zajmijcie lepiej nieroby autorko idz lepiej na wizyte do ginekologa bo to moze byc zakazenie jakims pasozytem albo kandydoza, to sie zdarza bardzo czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze wy nie sracie nie rzygacie nie leci wam wydzielina z pochwy same idealy tutaj :d :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zdychaj napisała autorka :) Buhaha swój ciągnie so swego więc sama jesteś pewnie krową rozpłodową na zasiłku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość No patrz nie mam ale wiesz to by było dziwne jakbym miał pochwe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ja nic nie pisałam, dobra nieważne, i wypraszam sobie zadna krowa rozplodowa na zasilku nie jestem. Ale rozumiem, ze tematy o g*****e, zarciu jego, i inne jakiegos dewianta co tu pisze non stop są ok. Tam jakos nic nikogo nie brzydzi , ale rozumiem sfrustrowane mamuski takie delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesuje mnie co tam masz, ciekawe cwaniaku czy w realu taki mądry jestes do wyzywania. Facet na babskim forum na dodatek sie tu szarogęsi jak u siebie. A w realu gębe sie boi wysunąc sprzed ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och jaka paniuśka ona sobie wyprasza haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odp********e sie od autorki dzieciaki juz za kilka dni wreszcie nastanie tu spokoj w koncu szkolaaaa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie takie babskie skoro są tu faceci, a wchodzę tu żeby sie pośmiać z takich idiotek jak ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwała sie z podstawowym niepełnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka bo mam problem i chce rady obiektywnych ludzi ? A nie ludzi ktorzy nie maja zycia i wchodza tu komuś tylko dosrywac bo cale dnie nie maja nic innego do roboty ? Jest masa meskich forów na necie ale po co nie ? Lepiej siedzieć na babskim i wp*****lac sie w rzeczy o ktorych pojęcia sie nie ma. Bo przecież jaśnie pan kupy zapewne nie robi . :D Moj blad ze zalozylam na ogolnym ale to nie powód do takiego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejrzyj diete o ile to sie powtarza moze jeszcz cos co to powoduje,jakis owoc..nie wiem cokolwiek,a jak nie no to niestety do lekarza trzeba isc ,albo na wlasna reke nie kosztuje duzo zrobic badanie kalu i bedziesz wiedziala,i z badaniem do lekarza,latem czesto takie biegunki sie zdarzaja,ale lekcewazyc nie wolno szczegolnie ze jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziekuje za odpowiedź , pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze te leki,ktore bierzesz na zaparcia maja jakichs smiardzacy skladnik? w polaczeniu z kalem moze to dawac takie niezbyt przyjemne odczucia,poza tym jestes w ciazy a wech w ciazy bardziej wyczulony ,inny,moze jakby nie ciaza to bys to zupelnie inaczej czula,ale badanie kalu sobie zrob,majatku nie kosztuje a bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja uzywam teraz najzwyklejszych czopkow glicerynowych ktore jako jedne z nielicznych są bezpieczne teraz. To naprawdę nie jest przyjemna woń, a konsystencja jest jakby śluzu. Juz kiedys mialam cos takiego tak jak wspomnialam, bylo to trzy lata temu. Jem normalnie, niczego innego niz zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×