Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet mnie olał po roku. Czy to znaczy ze jestem beznadziejna?

Polecane posty

Gość gość

Moje poczucie wartosci spadlo do zera, sczegolnie ,ze prawie niegdy nie mowil mi komplementow, juz od obcych je predzej dostawałam niz od niego i w koncu mnie olał z dnia na dzien :( Po pierwsze poczucie wartosci spadlo do zera, a po drugie bedzie mi go brakowało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
znudziłaś mu się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego? Nie jestem dla niego wytarczajaco dobra? Sama nie wiem... Nawet czasem jakis obcy facet np. na ulicy mi powie komplement, wiec chyba jakas maszkara nie jestem, ale jednak przy nim ciagle sie czulam niedowartosciowana bo o ile na seks np. mial ochote, to nie mowił ,ze jestem piekna itd. Na poczatku znajomosci owszem, mowil, ale potem przestal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nic, w kazdym razie nie bede się mu narzucała, niech nie mysli, ze sie za nim uganiam albo coś... Jak nie to nie. Ale przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślisz se faceci to tylko na wygląd patrzą ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
a co mnie to obchodzi dlaczego ? Może według niego byłaś słaba w łózku poza tym przynudzałaś i chciał się uwolnić od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
A myślisz se faceci to tylko na wygląd patrzą ? nie tylko , ale wygląd to 80 % atrakcyjności dziewczyny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie tylko na wygląd, ale przy nim się czułam wlasnie niedowartosciowana bo chocbym sie nie wiem jak starała, chocby inni faceci sie za mna ogladali to on mi przestał mowić, ze chocby ładnie wygladam, jeszcze rok temu to mowil, ale to bylo na poczatku i jak ja sie mialam czuc jako kobieta? Beznadziejnie.. Poza tym niby był czuły itd. ,ale przestalam cuc, ze jeste zakochany i cierpialam przez to, ale mimo wszystko bedzie mi go brakowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W łóżku też się starałam, wydawało mi się, że nie byłam " slaba w lozku", rozmawialo sie nam dobrze, no nie wiem co sie stalo, czy moze kogos poznał? Ciezko mi, ale jak tam sobie chce, tyle, że przywiazanie przez ten rok te robi swoje, on najwidoczniej sie do mnie nie przywiazał, a myslałam, ze cos dla niego znacze, ja glupia, naiwna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
jak ma dobry wygląd i nie jest wkurfwiającc a , do tego jest wariatką w łóżku to ma duży plus więc taka dziewczyna to prawdziwy skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawictwo- a moze mi sie tak tylko wydaje i wg niego byłam "w******jaca", albo ogolnie mu nie pasowałam, nie wiem, wiem tylko, ze skoro on sie nie odzywa to ja tez nie zamierzam sie narzucać, niech sobie nie mysli ze bede za nim latac... ale strasznie mi jest smutno, czuje jakby jakis etap sie skonczył w moim zyciu... Szczegolnie, ze sie wyprowadzam niedlugo, ale mialam nadzieje, ze mimo przeprowadzki to przetrwa bo to nie tak daleko. Watpie zeby przeprowadzka była przyczyna, szczegolnie, ze jeszcze jestem na miejscu 2 miesiace. Olal mnie kiedy zaczelam mu bardziej okazywac uczucia, moze to bylo przyczyna, poczul ze mi zalezy? Dziwne to wszystko, rok temu za mna szalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jak sie nawet odezwie ( w co watpie) to ja go oleje :( Ale ciezko mi sie z nim rozstawac, tydzien juz tak milczy bez wyjasnienia, probowałam sie z nim kontaktować raz i nie odpisał, wiec wiecej nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
ciesz się ze olał cie teraz , a nie po slubie .. Zawsze mogło być gorzej gdyby cie zostawił samą z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
nie oszukujmy się panna z dzieckiem nie ma prawie żadnych szans na faceta .. Bo nikt normalny nie chce wychowywać obcych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, ze lepiej, wtedy byloby jeszcze ciezej, ale teraz tez sie czuje do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
no i masz racje .. Rok związku to długo .. Powinien olac cie po 6 miesiącach, a nie tak długo trzymać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze byloby lepiej gdyby olal na poczatku, nie przywiazałabym sie tak do niego i latwiej bym to przyjela... Nawet na poczatku znajomosci mialam do tego takie podejcie, ze jak bedzie tak będzie, a teraz sie juz zaangazowałam i bedzie mi go brakowalo i to bardzo... plus poczucie wartosci spadło, moze nie do zera, ale wiadomo, jak to jest jak sie jest porzuconym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jakbym byla panna z dzieckiem to faktycznie by to komplikowalo sytuacje, zawsze niby moze być gorzej, masz racje...Ale nie zmienia to faktu, ze teraz czuje pustke NIe wiem co nim kierowało, niby było wszystko ok, planował kolejne spotkanie i nagle przestal sie odzywac, moze to blad ze okazałam mu wiecej uczuc czy co...A nie zaslugiwał na to ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie chłopak też olal ale tylko po pół roku związku z dnia na dzień przestał pisać dzwonić i w ogóle (d**ek) ale ja chyba wiem dlaczego. Dlatego że nie poszłam z nim do łóżka. On chciał ja nie. I teraz bardzo się cieszę z tego. ;) później poznałam teraźniejszego tż i jesteśmy już ponad 5 lat szczęśliwi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bywa kiedy kobieta facetowi za bardzo w dupe wchodzi- facet sie nudzi i szuka innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słuchaj tego prawika :D faceci sobie dużo mogą wymagać, im więcej dajesz tym on bardziej traci szacunek do Ciebie,taka prawda. Spojrz, dlaczego tak latają za laskami,które mają ich w doopie :) nie szukaj winy w sobie, nie zrobiłaś nic zlego, chcialas być szczesliwa, w fajnym związku, ale nie wyszlo, dlaczego? czy nie ten facet, czy nie ten moment tego nie wiemy, w każdym razie to był toksyczny związek, skoro on Cię nie komplementował i gasłaś zamiast rozkwitać. Skoro mężczyżni na ulicy Cię podziwiają, to nie martw się, jesteś atrakcyjna i łatwo znajdziesz nowego :) Tylko nie zamykaj się, nie porównuj jaki był tamten, nie idealizuj go. Był dupkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatka w łóżku :D naczytają się kobiety porad takiego prawika, a potem robią z siebie prostytutki :O - jedna rada - w łóżku jak i w życiu bądź sobą i niczego nie udawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×