Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet w pracy obraził się wyśmiewał koleżankę a ja mu powedziałam co myśle o tym

Polecane posty

Gość gość

starszą koleżankę z pokoju w którym pracuje i która jest w porządku wyśmiewał się z niej co innych za jej plecami nazywając yetii, koleżanka jest po 50 przy kości a facet jest po 40 i jest 2 razy grubszy od tej pani brzuch ma taki że maskara a innych wyśmiewa, nie znam go dobrze a on do mnie zaczął ją wyśmiewać to mu powiedziałam co o tym myśle i że sam wygląda jak podwójne yetii, teraz facet mnie olewa zwisa mi to ale on jest u nas złota rączką robi na złość jak trzeba coś naprawić itp. w sumie wcześniej też nie można było się o cokolwiek doprosić a teraz jest jeszcze gorzej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet wygląda na takiego rubasznego grubaska a słoma z butów, najlepsze jest to że facet jest pracownikiem fizycznym czyli wiadomo więcej się poci a ten łazi cały czas w tej samej koszuli i spodniach, wyśmiewa innych za ich tusze a sam jest mega gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grube baby są obleśne. fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a grubsi faceci jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory ale to jest starsza osoba i nie musi już wyglądać jak modelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze mu powiedzialas.. niech sobie nie mysli, ze wszystko mu wolno, co za dziad !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dość , że grubas to jeszcze prostak! dobrze mu tak, a następnym razem nagraj co on mówi o koleżance i pokaż szefowi niech go zwolnią za mobbing a na jego miejsce zatrudnią jakiegoś normalnego schludnego mężczyznę bądź kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×