Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Corny

Garcinia SLM opinie

Polecane posty

Cześć. Wiem, że jest zawał różnych środków na odchudzanie, ale testuję i testuję stale. Czy ktoś z Was miał może do czynienia z Garcinia SLM? Jakie macie opinie, zarówno pozytywne jak i negatywne? Jakieś spostrzeżenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu leki i suplementy diety? A nie lepiej popracować trochę nad silną wolą? Garcina SLM się skończy i brzuch znów urośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z osobą przede mną. Zamiast walczyć ze skutkami, walcz z przyczyną, a przyczyną w nadwadze i otyłości jest zawsze, ale to zawsze nasza psychika. To ona jest odpowiedzialna za Twoje złe nawyki i to ona pcha Cię do jedzenia złych rzeczy. Ten temat naprawdę świetnie oddaje stan luzdi, którzy szukają złotego środka na odchudzanie: http://hipnosencja.pl/blog/hipnoza/hipnoza-na-odchudzanie/ ale takiego nie ma. Jeśli samodzielnie sobie w głowie nie ułożyć, to nawet dieta nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam zdanie przedmówców/ przedmówczyń, że najlepszy efekt uzyska się wtedy jak się człowiek skupi na głowie a nie na ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garcinia SLM? A od czego jest to SLM? Od Slim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wszystkie te prochy na rzucanie palenia składają się z tych samych składników i substancji czynnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta Garcinia to jest jakieś zioło czy jakaś roślina? Co to w ogóle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jakas roślina, Garcinia Cambogia się nazywa. Podobno ma jakieś fajne właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garcinia Cambogia jest w bardzo wielu suplementach diety dostępna. Tylko w małym stężeniu, często nie przekracza to 10%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałem hipnozę na odchudzanie z nagraniami mp3. Naprawdę polecam, bo efekt był dobry. Po roku utrzymuję swoje stare zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy suplement ma potencjał pomóc, ale też każdy może być kiepski, to wszystko zależy od nastawienia. Jeśli nastawiasz się tylko i wyłącznie na suplementy, to nic z tego nie będzie. Jeśli robisz to z głową, to osiągniesz sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje opinie o Garcinia SLM są takie jak na temat większości suplementów diety wspomagających odchudzanie. Na pewno nie zaszkodzą nam, ale ich procent w poprawę zdrowia jest dość znikomy, dlatego też polecam się skupić na kwestiach psychologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 20 latach walki z nadwagą i w końcu wygranej, mogę stwierdzić, że najważniejsze podstawy odchudzania to: nastawienie, bilans kaloryczny i ciężka praca. A wszystko zaczyna się i opiera na nastawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam się trochę boję prochów brać. Wolę rower i bieganie. A Wy jak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem za takim rozwiązaniem, żeby najpierw mocno popracować nad swoją psychiką, a dopiero później się ostro wziąć za odchudzanie, bieganie, rower, no i za odpowiednie odżywianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałam już wielu rzeczy i nic:( tylko wydana kasa polecam Panią Kasię która ma oryginalny a....x, schudłam już 8 kg i dobrze się czuję kasia8807@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowoolna882
Ja polecam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl zamówiłam z tej stronki co koleżanka wyżej i jestem bardzo zadowolona;) schudłam łącznie 40kg w 5 miesięcy;) czyż to nie zadowalający wynik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie się od tego środka z daleka. Zapomnijcie o tym, że schudniecie 14 kg w 4 tygodnie. To zwykły chwyt marketingowy, który ma przyciągnąć klientów. Niestety dałam się na niego nabrać. I do dzisiaj żałuję! Pieniądze wydane, a ja nie straciłam ani grama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OdchudzającaDanuta

Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie osiągacie z tymi tabletkami. Ja ostatnio zamówiłam na stronie https://suplementy.expert/garcinia-slm/ i zaczynam kuracje odchudzania ponieważ jest już to odpowiedni moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co

Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........

Xenical Tinyurl.com/xenipolsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacoo0

kupic garcinia slm tinyurl.com/garciniaslimpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo00

Phenq  Fatburnsupplement.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×