Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gdzie po koszulki z nadrukiem

Polecane posty

Gość gość

Poleci ktoś firmę, gdzie zrobią mi 20 koszulek białych z nadrukowanym logo na piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre robią tutaj: http://www.reflect.pl/ Zamawiałam tam koszulki reklamowe do firmy na event połączony z flash mobem. Fajna akcja, ale potrzeba dużo jednakowych koszulek i tam mi je zrobili. Jakość naprawdę fajna, są nieco grubsze, bo pod nadruk. Samo nadrukowanie również moim zdaniem było ok, z mojej osobistej koszulki nie zeszło po kilku praniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Własne projekty można przesyłać do A3extra w Poznaniu i szybko wysyłają zamówienia, a korzystam z tej drukarni bardzo często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Też zlecam nadruki w A3extra w Poznaniu ale ja raczej własne projekty graficzne. Tak czy owak polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest sporo

Firm  np na ul.Trwalwj Michel we Wrocku  Ale  my w każdym  Decathlonie  jest  taki  punkt  gdzie  można  to zrobić  oczywiście  za zdobienie  matrycy  liczone  osobno  za sam  nadruk  osobno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrej jakości koszulki z nadrukiem na zamówienie robią ludzie w https://ultrareklam.pl. Mogę szczerze je polecić, są dobrej jakości i ludzie tam pracujący znają się na rzeczy - zawsze doradzą i razem wybierzecie idealne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrej jakości koszulki z nadrukiem na zamówienie robią ludzie w https://ultrareklam.pl. Mogę szczerze je polecić, są dobrej jakości i ludzie tam pracujący znają się na rzeczy - zawsze doradzą i razem wybierzecie idealne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

My z mężem zamawiamy zawsze koszulki w a3extra.pl gdzie wykonują je szybko i na najwyższym poziomie. Bardzo dokładnie i trwale. POlecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darik

na 100% polecam a3extra.pl gdzie robią świetne realizacje w bardzo dobrych cenach. Jak na drukarnię internetową działają szybko i sprawnie, na zamówienie czekałam ostatnio tylko 3 dni, więc jak dla mnie super opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkk

Jestem zadowolony z drukarki DTG od atmsolutions.pl/kategoria/12/DRUKARKI_DTG_UV. Wykonywałem już nimi naprawdę skomplikowane projekty, głównie dla branży reklamowej. Z trwałością pod warunkiem właściwej pielęgnacji nie ma problemów. Drukuję głównie na grubych bluzach, t-shirtach i bardzo ok. Drukarka z rozszerzeniem na druk skóry, szkła, kryształu, czego chcesz w sumie. Na razie nie korzystam, ale kto wie, co wyjdzie w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×