Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła anglistka

ile kosztują tygodniowe wakacje w górach dla dwojga

Polecane posty

Gość przyszła anglistka

j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy , za ile znajdziesz kwatwry, czy będziesz chodzić codziennie na szlaki czy np jeżeli wybierzesz sie do Zakopanego , czy będziesz chodzić po Krupówkach to wtedy więcej kasy sracis, ja liczyłam weekend w Zakopcy 2 os , kwatery po 40zł , dojazd, i jakies przyjemności, wyzywienie 500-600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btytyu
my na tydzien wydalismy 2800 500 paliwo, 850 spanie w fajnym pensjonacie -sniadania wliczone w cene, 700 porzadne obiady i kolacje, reszta wejscia i przyjemnosci -sam kasprowy wierch 100 zl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średnio wychodzi
100zł na osobę /nocleg+wyżywienie/ dziennie + ok. 100zł musisz mieć na bilet wstępu do parku narodowego, jakiś wyciąg, muzeum itp. Poza tym weź jeszcze jakieś kieszonkowe na ewentualną atrakcję/wycieczkę fakultatywną/nieprzewidziany wydatek. No i podróż oczywiście... Ostatnio siostrze tak wyliczyłam - wyszło na tydzień dla jednej osoby około 1000zł. I tak wydały - była z dorosłą córką w Szklarsiej Porębie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama 8787878787
My nad morzem we dwoje wydaliśmy 1300. Noclegi w jastrzębiej górze mieliśmy po 35 za os/doba czyli pokój 70. 6 nocy. Obiady to po dzienne wyżywienie to jakieś 60 x 7dni . Kolacje sami a obiady w knajpach. 420+420+100 za kolacje i śniadania samemu. Reszta to paliwo i jakies pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollz1111mmm
W lipcu Wkarpczau i okolicach...na tydzień ponad 2000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta w średnim wieku 35
nie lepiej skorzstać z sewisów grupowych? Tam na citeam, grupon, itd. jest mnóstwo takich ofert w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola**
a 10 dni we Włoszech za 2 os 3300zł z dojazdem i 3 posiłkami dziennie + ok 200 euro na tzw pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola**
...no i gwarantowana pogoda + czysciuteńkie plaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btytyu
nikola ale tu ludzie pisza o gorach a nie o wodzie sa osoby ktore nie lubia spedzac czasu nad woda tylko jada w gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka.1984
Generalnie to zależy od standardu kwatery oraz okresu w jakim wyjeżdżacie. Do super apartamentów www.apartamenty-zakopane.net.pl cena poza sezonem nie jest wcale zawyżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy w jakim standardzie chcesz mieszkać,możesz za 50 zł os doba i np w Karpaczu w Gołębieskim ok 600 zł doba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Od kilkunastu lat jeździmy do Zakopanego 2 razy w roku. W tym roku koszt całego 7 dniowego pobytu zamkną nam się w kwocie1830 zł (2 dorosłych + dwoje dzieci). Kwota wystarczyła na podróż, noclegi, wyżywienie, drobne prezenty i atrakcje (np: spływ Dunajcem, aqua park). Lada dzień wyjeżdżamy po raz drugi, tym razem we dwoje na 5 dni. Planowany koszt wyjazdu to około 900 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku chce jechac do karpacza w dwie osoby i planuje wydac na ok. 6 dni mniej więcej 700 zł, dojazd poc. osobowym, najtańsza kwatera, zarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania234
Jak szukasz w miarę taniej kwatery skorzystaj z http://relaximo.pl/ wystarczy wpisać nazwę miejscowości do które się udajemy oraz termin i otrzymujemy informacje zwrotną z możliwymi miejscami na wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem skromnie licząc z wasnym prowiantrm 1000, z wyżywieniem na mieście 1400, a tak średnio, bez wielkich szaleństw i bez oszczędzania 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głownym kosztem na pewno będzie nocleg, to wychodzi zawsze najdrożej. Bylam kiedys tutaj www.dziubas.eu i naprawde można zamknąć się w dobrej cenie, bo do noclegu doliczony jest posilek i w ogole. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz… koszt jest uzależniony od tego jaki chcecie mieć pokój, w ogóle gdzie chcecie nocleg i w jakim standardzie, bo to jest w sumie ten główny koszt. No i jedzenie. Jeżeli chodzi o nocleg to daję Ci namiary na taką willę: http://www.excelsior.com.pl, która jest położona w samym centrum Zakopanego. Mają tam spory wybór pokoi, naprawdę wygodnych i ładnych. Nie pamiętam ile ostatnio u nich płaciłam, ale wiem, że nie zdarli ze mnie kasy. Ogólnie byłam zadowolona z pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, zalezy gdzie jedziesz :) jest duzo miejscowosci w polsce - w terenach górzystych. ja byłam kilka razy w Obidzie www.obidza438.pl i nie zapłaciliśmy jakoś specjalnie dużo, także możesz sie z nimi skontaktować i dopytać o szczegóły:) dodam tylko, że okolica jest tam przepiękna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od ciebie. Na takie wakacje mozesz wydać 1 tys. złoty, a możesz 10 tys. W zależności od tego jaki wybierzesz hotel, czym tak pojedziesz i czy masz zamiar zaszaleć. Ja mogę polecić bardzo fajne miejsce gdzie niedrogo można przenocować http://www.pensjonatspiski.pl/ Miejsce jest urokliwe, na pewno spędzicie tam wiele miłych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5000 z miom mega przystojnbogaty m facetem ym i mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to zalezy w których górach :) w Zakopanem wiadomo, że może być drożej, ale np w Obidzy już nie... noclegi też nie są oblegane jak w Zakopcu, więc można coś fajnego znaleźć np www.obidza438.pl - coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,5-2 tyś w klasie turystycznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na stronie www.trzykorony.pl To najlepsze schronisko i restauracja w Sromowcach. Schronisko położone jest na szlaku prowadzącym na szczyt Trzy Korony. To doskonała baza wypadowa na wycieczki górskie, rowerowe czy wypady narciarskie. Do Schroniska Trzy Korony po prostu trzeba przyjechać, zobaczyć, żeby uwierzyć że tak fajnie, miło można było spędzić czas. Byłam w tym miejscu drugi raz i nie zmienię tego miejsca na żadne inne. Każdy mój urlop będziemy spędzać wraz z mężem w Sromowcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w zakopcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zależy od standardu w jakim będziesz mieszkać, jedzenia i atrakcji. Wiadomo że każdy może sobie pozwolić na inne rzeczy. Ja byłam zakwaterowana w www.excelsior.com.pl. Mieliśmy też tam zapewnione jedzenie ale chodziliśmy też do restauracji i wydaliśmy nieco ponad 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fww
Oferujemy pantofle z prawdziwej skóry. W swoim asortymencie posiadamy wiele wzorów pantofli. Każdy charakteryzuje się unikatowym haftem. http://pantofle-goralskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×