Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amata

Ile to jest 35 dkg margaryny?

Polecane posty

Gość Amata

Jak w temacie ;) Mam w przepisie, jestem na wygnaniu za granicą, nie mam żadnej miarki. Ile to by bylo np. na łyzki sotłowe/szklanki? Macie jakieś pomysły? Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na opakowaniu
a na opakowaniu ile napisali, że jest? masz w kostce czy w kubku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro kostka ma 20 deko, a chcesz 35, to sa prawie dwie kostki, odejmij na oko proporcjonalnie 5 deko i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipsowa dama
na margarynie na opakowaniu z tyłu są kreseczki i pokazują ile trzeba uciąć, żeby miec x dkg. Jak w Polsce tak jest to tam na pewno takie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na opakowaniu
margaryna 1 szklanka (250ml) = 238 g margaryny 1 łyzeczka do herbaty (5ml) = 4,7 g margaryny szczelnie ubić w miarce i ściąć czubek do równego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na opakowaniu
Ewa, skąd wiesz że jej margaryna jest w ogóle w kostce i że ta kostka ma akurat 20dag??? W Polsce większość margaryn w kostce ma 25 dag :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjrzyj sie dobrze ;) kiedyś były po 25 deko, teraz są po 20 najczęściej, w kubeczkach też tak czy inaczej - na każdym opakowaniu jest waga produktu, to chyba można sobie dobrać wg tego odpowiednią ilość, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na opakowaniu
no właśnie , Ewo, przyjzyj się dobrze, bo margaryny są po 20dag, a to co piszesz to tyczy się masła, które kiedyś było zawsze po 25dag, a teraz najczęściej jest po 20dag więc radzę ci za każdym razem czytać opakowanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na opakowaniu
poprawka ;-) no właśnie , Ewo, przyjzyj się dobrze, bo margaryny są po 25dag najczęsciej (jeszcze), a to co piszesz to tyczy się masła, które kiedyś było zawsze po 25dag, a teraz najczęściej jest po 20dag więc radzę ci za każdym razem czytać opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amata
O kurczę, Dziewczyny, dzięki! Myslałam, że jak zajrzę, będzie wialo pustką, a tu tyle odpowiedzi! Mam tylko taką w kubku, ale już Waszymi sposobami odmierzyłam odpowiednią porcję. Dzieki jeszcze raz! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×