Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile zapłaciliście za remont łazienki

Polecane posty

Gość gość

Pytanie jak powyżej kto z was w ostatnim roku robił gruntowny remont małej łazienki( wymiana kabli zrywanie starych tynków,gładzie ,kafelki ,malowanie ,chydraulika,wymiana bateri zlewu ,wc) od żadnej firmy nie moge uzyskać przyblizonej kwoty każdy chce przyjeżdżać i wyceniać najlepiej odrazu zaliczke im wpłacić?chodzi mi tylko o cene robocizny bo materiały to wiadomo każdy inne wybiera.i ile trwał taki remont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od tego co wybierzesz przedział jest 5-10tyś lub więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi głównie o robocizne nie o materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
położenie kafelek to biorą tyle za metr samo ile za metr kafelki kosztują :D hydraulika to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafelki możesz położyć sama to nie takie trudne jest moja znajoma sama sobie kładła i ładnie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mogła bym sama ale kabli zrywania starych tynków i hydrauliki sama nie zrobie niestety. Planuje remont na przyszły rok mam dojscie do tańszych materiałów wiec to nie problem ale musze widzieć na jaką kwote sie przygotować jeśli chodzi o robocizne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna firma przedstawiła mi ładny cennik gdzie kazda czynnosć była wyceniona za m2 ale jak to sobie pomnożyłam przez moją maluteńką kazienke to wyszły kosmiczne pieniądze. Chciała bym wiedzieć czy tak do 3 tys. Bym się zmieściła z robocizną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezmem 1000zł wikt i opierunek, zgoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie łazienka 7m2 kosztowala 10 tys . Wszystko robił mój mąż , znajomy połozył płytki - wziąl 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu mam cenna info dla wszystkich którzy planują jakieś remonty sklepy typu obi,castorama,lerau ,praktiker itp niemal codzienni wyprzedają za bezcen różny towar a to końcówka kolekcji a to zmiana ekspozycji a to miejsce w magazynie trzeba zrobić. Naprawde mozna kupic umywalke za 10 zl. Grzejniki po 30 piece z podajnikani za 2,5 tys. Itp itd tylko trzeba być czesto żeby coś wychaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiaaaaa... umywalkę za 10 zł z dwoma obiciami, ośmioma rysami, ale za 10 zł :), a najlepsze jest to wyChaczanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówie poważnie z ekspozycji zdażają sie z jakimś mankamentem ale jeśli kierownik dzialu dostaje info że ma zrobić miejsce na nowy towar to wyprzedaje pełnówartościowy towar za grosze żeby się go pozbyć. Wiem co mówiepracuje w takim markecie.Mam w domu dużo rzeczy kupionych za grosze firany rolety karnisze itp głównie ale materiały budowlane też są info dla tych co chcą zaoszczedzić i niestać ich na kafelki za 100zl. Za m2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyżej prosze o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od regionu w jakim mieszkasz i od tego jaki standard wykończenia chcesz mieć. ps pisze się hydraulika przez samo h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dziekuje tyle to ja wiem przepraszam za ,,ch,, jestem analfabetą nic nie poradze za późno już. Ale jeszcze nie dostałam ani jednej odpowiedzi .ludzie chyba nie robią remontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkaśka
Ja płaciłam ekipie za wykończenie całego mieszkania, więc nie wiem ile sama łazienka wyszła. Mogę za to podsunąć sklep, z którego ja korzystałam i kupiłam kabinę, wc, umywalkę i baterie. Adres to www.sklepbaterie.pl. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaRak
najlepiej znalezc mozliwie tanie materialy i jakis dobrych fachowcow ale z mniejszej miejscowosci i jakos sie z nimi dogadac. jesli lazienka jest mala to korzystnie. tanie materialy i duzo promocji masz w sklepie http://viverto.pl/ . warto tez sprobowac samemu jakos 'zdemontowac' dotychczasowy stan rzeczy, bo nie jest to duzo roboty, a za ta usluge licza sobie dosc sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ogłosiłam na www.e-anonse.net że zlecę remont mieszkania i zadzwonił bardzo fajny wykonawca, remont trwał dość krótko , pracowali we dwóch od rana do wieczora, efekt i cena oki, poszukaj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że remont trochę kosztuje, płytki, wałki, pędzle (http://www.ciechanowski.pl/), nowa armatura, wanna, sedes, umywalka, jakieś meble - koszty są wymierne do tego, jak bardzo chcesz mieć spokój z remontami na następne lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas remont łazienki połączony był z wielkim remontem mieszkania, którym zajmowała sie firma http://www.mab-bud.pl/. Ale kilka tysiecy kosztowała sama łazienka, wymiana armatury, kafelki, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2900 zapłaciłam za remont łazienki;))) Ale emeryt z polecenia, mało tego jeszcze musiałam negocjować;) Zrobił wszystko, inst wodną, prąd, półki robił samodzielnie, super!!! Da się tylko dobrze sie rozejrzyj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
My daliśmy za remont 4000 zł. Nasza łazienka jest dość duza i trochę wymyślaliśmy jeśli chodzi o ułożenie płytek itd. Niedługo planujemy kolejny remont. Póki co mamy wannę a chciałaby też mieć prysznic taki jak tu http://megalazienki.pl/producent/id/25 Trzeba będzie kuć, zrobić nowe rury itd ale myślę, że będzie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfachura
Układanie płytek itp. od 45 zł w góre za m2. Malowanie od 8 zł za m2. hydraulika to zależy co trzeba zrobić bo płaci sie od kazdego przejścia, kolanka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że więcej niż planowałam :P Ale w sumie nie było tak źle, bo zamawiałam dużo rzeczy przez internet (w internecie zawsze jest taniej...) na http://viverto.pl. Według mnie ceny mają niezłe i tanią dostawę. Wiadomo, że zakup przez internet to zawsze małe ryzyko, bo towar może przyjść uszkodzony albo nie taki jak sobie wymarzyliśmy, ale akurat u mnie wszystko poszło gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wszystkim tym zajęła się firma www.ceramik.info.pl począwszy od hydrauliki do mebli. Umowilismy się na konkretny termin kiedy maja skonczyc i nie było zadnych opoznien. Cenowo tez wyszlo spoko, a z nowej lazienki jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin6787
Gdy robiłem parę lat temu remont w swojej małej łazience, o powierzchni gdzieś około 3 metrów kwadratowych to za cały remont, a zawiera się w tym robocizna i materiał klasy raczej przeciętnej wyniósł ok 20 tys. Teraz znów się zbieram do zrobienia remontu, ale myślę, że koszt znacznie przewyższy ten z poprzedniego budżetu. Sama robocizna nie jest szczególnie dużym kosztem, ale materiały sporo pochłaniają. Jednak jak wybierać coś na lata, to już raczej wyższej klasy, dlatego tym razem stawiam na jakość, myślę o zaopatrzeniu się w salonie hoffa http://www.salonyhoff.pl/kolekcje/wyposazenie-lazienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zajrzeć tutaj http://oferia.pl/zlecenia/budowa-remont/remonty-i-wykonczenia w tym serwisie ludzie dodają zlecenia remontowe i wykonawcy oferują swoje usługi, dzięki czemu dostajemy orientacyjne info dotyczące ceny remontu (usługi). Możesz też spróbować dodać własne zlecenie ze swoim opisem prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyś potrzebowała fachowej firmy od ogrzewania to polecam www.komarpol.pl. Zajmowali się u mnie wymiana grzenikow w lazience, z wszystkim uwineli się w jeden dzien , a wykonanie na najwyższym poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×