Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imprezka mając dziecko

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie szczególnie do matek trzylatków, czy udaje wam się czasem wyskoczyć na weekend bez dziecka albo chociaż na jakąś jednonocną eskapade? Jeżeli tak to co z dziećmi wtedy robicie? Bo ja już od prawie trzech lat nie byłam na prawdziwej, dobrej imprezie i przyznam że bardzo mi tego brakuje:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw dziecko ze swoimi rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamooska crezy
ja zostawiam mojego Briana samego na noc (spi cala noc po tabletkach wiec moja obecnosc nie jest niezbedna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rodziców nie mogę liczyć, prędzej opiekunka ale to pewnie droga przyjemność. Z tymi tabletkami to poważnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba bylo robic dzieci jak ci teraz przeszkadzaja pusty baniaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie k***a p******e nacpajcie dzieci zeby spaly cala noc tak tak gratuluje pustych cymbalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, czy nie masz zaufanej koleżanki z dzieckiem? Ja miałam przyjaciółkę i koleżankę, i kiedy jedna albo druga, lub ja ,chciałyśmy wyskoczyć sobie nawet na weekend to zamieniałyśmy się opieką nad swoimi dziećmi. To nic nie kosztuje bo odwdzięczasz się tym samym. Ewentualnie możesz skorzystać z agencji niań i wynająć taką na kilka godzin. Najpierw oczywiście musiała by poznać Twojego malucha i spędzić z nim trochę czasu abyś i Ty czuła się spokojnie. Ważne! Moja koleżanka, przyjaciółka i ja znamy się na udzieleniu pierwszej pomocy. Inaczej, przenigdy nie zostawiłabym dziecka komuś, kto tego nie umie. Nawet rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziecka można znaleźć zajęcie. Jest wiele firm, które zajmują się zapewnianiem atrakcji dla maluchów (np. http://www.incaplay.pl/o-inca-play/atrakcje.html ). Oczywiście trochę to kosztuje ale przynajmniej masz pewność, że dziecko będzie w dobrych rękach i jednocześnie masz czas dla siebie. Warto od czasu do czasu skorzystać z takiej opcji bo zestresowany i sfrustrowany rodzic to najgorsze co może być dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×