Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ja niewiem jak można wydawać 1200zl na 4osobowa rodzinę

Polecane posty

Gość gość

Próbowałam tak żyć i się nie da a są tu osoby coś się chwała jak super jedzą Serio? Kurde to wychodzi 10zl na osobę dziennie Powiedzcie mi jak no jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na dwie osoby + zwierzaki wychodzi za samo jedzenie 1400 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na siebie wydaje 800 i to nie jest luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To autorka jak mieszkałam sama wydawałam na samo jedzenie gdzieś z 600zl żadnych rarytasow ale tez nie biednie Często kupowałam jednak do pracy jedzenie rano w żabce i dycha zawsze poszła. Niewiem jak to ludzie się chwala że wydają 1200zl na jedzenie i mięso jedzą i warzywa Ciekawe jak warzywa i owoce są drogie Niewiem ktoś mi to wytłumaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to taniosci. Ja jestem na samych warzywach i owocach i u mnie to płynie hajs w jedzenie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na same browary idzie mi 600 zł miesięcznie, a na fajki 300 zł. Ale jedzenie mam za darmo bo mama kupuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim domu rodzinnym tak było. Kupowanie wszystkiego co najtańsze, gotowanie na 2-3 dni w wielkim garze. Zawsze była zupa i bardzo często jako drugie danie mięso z zupy. Dużo warzyw sezonowych. 0, dosłownie 0 jedzenia na mieście. Przekąska typu chipsy raz w tygodniu przy sobocie. Smutne, ale rodzice mało zarabiali i życie w domu rodzinnym wspominam jako wieczne zaciskanie pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@dziś ale przynajmniej na zdrowie Ci to wyszło bo domowe jedzenie zawsze zdrowsze niż kupowane na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lepiej sobie zbadaj cholesterol, bo pewnie teraz odbilo ci sie to mieso na zdrowiu. przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200zł to jest sporo kasy na 4 osoby Nie rozumiem jak mozna wydać 600zł na jedną osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka codziennie je kawior i sie dziwi jak to mozliwe ze ludzie zyja za 1200zl na 4 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafisz gospodarowac pieniedzmi i wydajesz kase na luksusowe zarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Serio nie rozumiesz, jak można wydać na jedzenie 150 zł/na tydzień/na osobę? To współczuje g*******ego życia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem jak można wydać 1200zł na dwie osiby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
150zł na tydzień to jest w chuj kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d****h wam sie poprzewracalo dlatego wydajecie 600zl na jedna osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz to emerytom którzy żyją za 200-300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wydaje gdzieś 1800 na 3 osoby razem z pampersami dla dziecka Jemy często słodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja wydaje gdzieś 1800 na 3 osoby razem z pampersami dla dziecka Jemy często słodycze usmiech.gif x Temat jest o JEDZENIU, a nie o pieluchach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia39lat
My wydajemy 500zl na 4 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie obchodzi, że ludzie żrą goowno z pasztetem i piszą, że da się tak zyć i są oszczędni?:D To co dla jednego jest normą, dla drugiego będzie nędzarstwem. Na jedzenie na 2 osoby wydajemy ok 1300 zł. Oszczędzać ani myślę, bo i tak moim zdaniem żyjemy i jadamy oszczędnie, ale przede wszystkim racjonalnie i zdrowo Kawioru nie jadam bo mnie brzydzi, nie kupujemy tez kolorowych napoi, słodyczy, przetworzonego żarcia, mięsnych mielonek, wędlin. Zakupy zamawiamy zwykle we frisco, zwykle produkty, żadne eko. Mięso, jaja, ryby, przetwory mleczne, mleko sojowe, pieczywo, dużo warzyw i owoców, różnego gatunku kasze, makarony razowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak mozna wydawac na jedzenie 1300zl na dwie osoby jeszcze pisac ze jadacie oszczednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mnie obchodzi, co ty rozumiesz?:D Jemy zdrowo, wysokiej jakości produkty wiec w naszym odczuciu to są dobrze i racjonalnie wydane pieniądze. Stac nas wiec nie widze powodów zeby zapychać żolądek mącznymi kluchami, mielonym s****wem i pasztetami z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje ci sie ze jadacie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200 zł na 4 osoby Wychodzi 300zl na miesiąc na osobę czyli niecale 10zl dziennie Powiedzcie mi jak można za to żyć Sam chleb kosztuje 3zl dk tego jakiś razowy nie mówicie że dla każdego starczy choćby wzial do pracy kanapki A kolacja a śniadanie? Za co obiad kupić jak taka papryka kosztuje 8zl za kga mięso? Owoce np jabłka do tego coś do chleba mleko wodę mineralna Nie mówcie mi że za 1200zl da się żyć na 4osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś zbyt tępa to nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Produkty drozsze nie zawsze są lepsze od tych co są tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Produkty drozsze nie zawsze są lepsze od tych co są tańsze x Chyba mi nie powiesz, ze bataty są gorsze jakosciowo od ziemniaków czy sol himalajska gorsza od soli kuchennej, czy ksylitol/stewia gorsza od cukru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×