Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wyglada zycie typowej starej panny...

Polecane posty

Gość gość

Pracuje mieszka z rodzicami lub matka od czasu do czasu pozna jakiegos dzieciatego rozwodnika lub zonatego i spotka sie z nim na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisujesz swoje życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, jestem facetem i opisuje zalosne zycie swoich sasiadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha,usmialm sie z 1 posta. Wracam do swojego mieszkanaka, obiadek,swiety spokoj. W week czasami gdzies jakis wypad,czasami tylko ksiazka albo week poswiecony na kosmetyczke,fryzjera i spa. Od czasu do czasu odwiedziny u rodzinki. Faceta obecnie nie mam,ale na razie mi to odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
ha ha ha. Ja mam dwie takie bliźniaczki. Panienki po 50ce. Najmądrzejsze w dzielnicy. Uczą matki jak wychowywać dzeci, i wogóle naj. W składaniu skarg są mistrzyniami. Nawet aparat na statywie mają w oknie i robią fotki kto ile śmiech wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 30 letnia stara panna. Moje zycie jest nudne jak flaki z olejem. Od poniedzialku do piatku chodze do pracy na 7 rano. O 16 wracam do domu. Robie jakis szybki obiad. Potem odpoczywam z godzine. Nastepnie caly wieczor siedze przed komputerem lub tv. Klade sie spac kolo 12 w nocy i kazdy kolejny dzien spedzam tak samo. W sobote sprzatam i dluzej odpoczywam. Zapomnialam dodac ze mieszkam z mama. Moje zycie towarzyskie nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe oh wy zalosne stare pannice wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa9
Nie, jestem facetem i opisuje zalosne zycie swoich sasiadek xxxx Facet zajmuje się plotami i zagląda innym do łóżka żeby mieć co napisać na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiec_alfa9
Ja jestem 30 letnia stara panna. Moje zycie jest nudne jak flaki z olejem. xxxxx Twoje życie jest takie same jak większości ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×