Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fka...

jaki kolor butów do niebieskiej sukienki?

Polecane posty

Gość fka...

Hej, 25tego mam ślub siostry. Jestem swiadkową i do kupienia zostaly mi tylko buty. Sukienke kupilam w kolorze niebieskim, bardziej chabrowym. Nie znam sie na laczeniu kolorow, wiec prosze o pomoc. Myslalam nad czaarna kopertowką i czarnymi szpilkami, ale nie wiem do konca. Jak wy myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie ok
czarne szpileczki i czarna kopertówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fka...
myslalam nad niebieskim, ale tez nie chce przesadzic i wygladac jak smerfetka ;) czarny wlasnie tak mi troche razi, choc podobno do wszystkiego pasuje. Kolezanki radzą szare, popielate... sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja do niebieskiej
sukienki mialam srebrne buty i srebrna torebke i bylo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkamilai
Dziewczyno, żartujesz sobie, takie buciory założyłaś na 2 dzień? Przecież to wstyd w takich iść, ja bym w życiu takich nie założyła, nie dość, że brzydkie to jeszcze brudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzisz ze ktos sobie
jaja zrobil?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone botki
i czarna kopertówka, albo odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sięeee
Srebrne!!!!!!!!!!!! bądź szare... na pewno nie czarneeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam tak
czarne pasuja, jak najbardziej. ewentualnie wlasnie szare, granatowe, srebrne. na pewno nie czerwone i nie bezowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fka...
dziekuje za pomoc. Jezeli bylybyscie tak mile to podeslijcie kilka linkow ze stronami gdzie moge znalezc takie buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fka...
moje drogie, zaszalałam i kupiłam sobie trzy pary butów (w tym jedne dla mamy, ale podobny rozmiar ;)) tak jak radzilyście: są srebrne, powiedzialabym nawet ze tak brudno srebrne z polyskiem na 13cm szpilce z odkrytym palcem z przodu i malutką kokardą. Standardowe, ale sliczne. A drugie szare, ale juz z troszke krotszym obsasem, w razie zmeczenia nog ;P dzieki wszystkim za rady, bo jak widać wykorzystałam je. Byleby tylko teraz nie polamać sobie nog. Tfu, tfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leew
do niebieskiego duzo kolorow pasuje. grunt to miec taka sama torebke. Np mozesz zalozyc sobie rozowe buty i do tego rozowa torebka. Albo zolte buty i zolta torebka, albo szare buty i szara torebka. kombinacji kolorystycznych jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleryja
A, sorry, widzę, ze buty juz kupione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do niebieskiej sukienki mam buty kolor nude .(tj.bezowo-rozowy) i torebke łososiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×