Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfghjklkytretyu

Jaki prezent na parapetówkę dla młodego małżeństwa?

Polecane posty

Gość asdfghjklkytretyu

Jesteśmy zaproszeni na parapetówkę do młodego małżeństwa, nie mają dzieci, bardzo długi i dobrze się trzymamy razem, to bliscy przyjaciele. Nie chce im dawać żadnych dostojników ani nic też przesadnie drogiego... Macie jakieś sprawdzone pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
dostojniki?? A cóż to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno już coś znalazłaś, więc mam nadzieję, że się podzielisz co. Ale w takich sytuacjach nie powinno być problemu, bo chyba śmiało możesz zapytać, co im się przyda najbardziej. Ale też jak się idzie na parapetówkę, to najlepiej postawić na coś uniwersalnego, ale też praktycznego, a tutaj znajdziecie http://www.wobeline.pl/ sporo rzeczy, które doskonale będą spełniać rolę prezentu na parapetówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userrrka43
albo można ich podpytać czego im brakuje do domu albo bezpieczniej kupić jakiegoś kwiatka i butelkę alkoholu np żubrówkę paloną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może po prostu bon do IKEI albo do DUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxmagicaldreamsxx
witam. dobrym prezentem jest obraz ŻYDA LICZĄCEGO PIENIĄDZE. wiesza się go zaraz przy drzwiach tak żeby wchodzący go nie wiedzial. jak przynajmniej jest u mnie. ladnie możesz zapakowac w przezroczysty papier do prezentu i zwiazac kokarda i prezent gotowy. do tego możesz dokupic kwiat - drzewko szcześcia. o żydzie pocztaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemes
Dla młodego małżeństwa na pewno dobry będzie na prezent jakiś alkohol. Proponuję żubrówkę paloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być ładny zestaw sztućców, talerzy albo ładne kieliszki do wina + butelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ,co ja dostałam na parapetówkę od bratowej w sumie jej prezent był najmilszy i jest z nami 12 lat : podkowę...na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sznajder
My kupiliśmy lampę podłogową, bo wiedzieliśmy, że im taka potrzebna, znamy też ich styl. Zamawialiśmy w http://lumenpro.pl/ , bo jakiś czas temu wybraliśmy tam oświetlenie ogrodowe i byliśmy zadowoleni z zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiktoriaGiza
Sporo osób wymienia alkohol, ale można też kupić fajny jakościowo plakat z alkoholowym motywem. Mi się podobają motywy z winem na http://www.pictory.pl/ Chyba, że do pomieszczenia lepiej będzie pasował obraz, to już kwestia gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoloLowa
Na parapetówkę chyba najlepszym pomysłem jest kupienie czegos co sie w domu przyda. Zobacz tu http://sklep.altom.pl/ - jest bardzo duzy wybór i ceny przystępne :) Może jakies sztućce albo kieliszki kupisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrygosc
kupiłem na avans.pl lampe z narzeczoną kumplowi, obraz i ekspres do kawy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjowska
Fajnym prezentem jest cos co w domu sie przyda. Może zobacz na electro.pl bo tam widziałam mnóstwo ciekawych rzeczy nadających sie na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakaś ładna narzuta z poduszkami na łóżko do sypialni? bardzo fajne mają w tuchos i tanio więc zobaczyć warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może komplet poszewek, ładne prześcieradło lub coś do kuchni np. blender?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksi shop biz
paczke 200szt kondonów i dildo, i kulki analne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadżety erotyczne to w cale nie jest taki zły pomysł. Pamiętam jak na naszą parapetówkę w KRK dostaliśmy właśnie taki zestaw http://freetaboos.pl/anal-kit-calexotics-p-2120.html Od tego momentu nasze życie erotyczne obróciło się o 180 stopni w lepszą stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza53
ja na wszelkie mozliwe okazje jestem zwolenniczka skladania sie na wieksze prezenty z innymi goscmi zamiast kupowac d**erele, w ten weekend na przyklad bylismy na parapetowce znajomego to kupilismy mu odkurzacz pure I9, znajomy od razu po imprezie go uzywal i jest zachwycony, mowi ze mozna zaprogramowac tak na prawde wszystko, a co najlepsze moze posprzatac nawet jak my jestesmy w pracy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palema
@eliza53, czyli uwazasz ze odkurzacz taki jak pure i9 jest dobrym pomyslem jezeli prezent ma byc skladkowy? czym on sie wyroznia od innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla głaba marycha i wóda, dla geny pumeks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza53
@palema ma przede wszystkim trójkątny kształt, wiec w przeciwieństwie do tych innych iRobotów dokładnie sprząta kąty, no i ta opcja 3d vision więc swietnie orientuje sie w przestrzeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duże ładne kieliszki zestaw recznikow kwiat doniczkowy ciekawe urzadzenie do kuchnii, np jakies nowinki, nietypowe, oryginalne no duzo tego się znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×