Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakich produktów brakuje w waszych małych miejscowościach?? Sklep spożywczy

Polecane posty

Gość gość

tak z ciekawości. Denerwujecie się gdy czegoś nie możecie dostać? Jakich produktów u was brakuje. Mieszkam w małym mieście i planuję otwarcie sklepu z żywnością. Mianowicie z różnego rodzaju warzywami, ziołami, przyprawami, pastami, olejami z dobrej jakości mięsem itd. Wiem, że jest to irytujące gdy przeszukuje wszystkie sklepy w mojej miejscowości i nie mogę dostać np świeżej kolendry, czy nawet dymki! Nie wspomne już o mięsie wszędzie tylko wieprzowina. Kardamonu też szukałam po wszystkich sklepach i nie znalaz łam. Prawdziwy naturalny cukier trzcinowy to też jest wyzwanie. Jakich produktów brakuje w waszych miejscowościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpię czy twój sklep będzie prosperował nie ma tych rzeczy w zwykłym sklepie bo się po prostu nie opłaca bo nie ma na to popytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że popyt rośnie na tego typu produkty bo ludzie co raz częściej gotują. Próbują nowych smaków. Jak dlaa mnie brak kolendry w sklepach to absurd. Myślę też o wprowadzeniu żywności ,,dietetycznej". Co raz więcej osób otyłych, z cukrzycą, z wysokim cholesterolem. Każdego dnia publikowałabym w formie ulotki nowy przepis na pyszne danie z produktem w promocji w danym dniu. Myślę, że pomysł mam dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dysortografię poprawka CORAZ*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę odpowiedzcie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest prawie więcej sklepów niż domów, ale nie ma hotelu/motelu, nie ma seks shopu, nie kupisz ładowarki do telefonu, telefony są,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w miescie są nawet 3 hotele. seks shop nie przejdzie bo internet przejął władze. A na elektronice itd nie znam się. Lubię gotować, ale zwyczajnie w mojej miejscowości nie ma wielu interesujących. No niestety jeżeli chodzi o GMO to najczęściej w Polsce kupisz produkty sojowe oraz olej rzepakowy. Chodzi tu o gmo II generacji. W Polsce dopuszczone są chyba tylko 4 produkty o ile się nie mylę. No a pierwszej generacji to chyba wszystkie rośliny zagrożnone pasożytami i szkodnikami. Więc w sumie prawie wszystkie. No tego już nie zmienimy. Jedyne co to zostało nam się cieszyć z tego że w USA produktów GMO II generacji jest chyba 12. Więc jeszcze brakuje nam kilku lat do całkowitego zepsucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no mało, mało. ;p Ale spokojnie za niedługo ziemniaki też będą GMO . Daje naszej europejskiej polsce 3 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest 5 pizzerii szkoda ze w zadnej nie serwują innych dan kuchni włoskiej bo przeciez pizza i spaghetti bolognese to nie wszystko, 2 bary mleczne oraz 3 restauracje. No i McDonalds przy drodze krajowej. Marzy mi się własna restauracja, ale jak narazie nie zgromadziłam jeszcze wystarczających pieniędzy. Ale z czasem może mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
bez sensu pomysł nieprzypadkowo almy są tylko w niektóych dzielnicahc dużych miast. oni już dawno sondowali rynki i skoro nie rozszerzają dzialalnosci tzn że sie n ie oplaca. poza tym produkty spozywcze maja termin waznosci nie oplaca sie pojedynczych sztuk kupowac a na supermarket cie nie stac raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
swiat sie zmienia polowe takich sklepow nieprzypadkowo upadlo w ostatnich latach skoro, wejdz do biedrony a pozniej do jakiejs hurtowni a zobaczysz ze w tej hurto wni wszystko drozsze wiec jak chcesz to sprzewdac skoro bied rona jest na kazdym rogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pomyslu na nick
mala meiscina nie nadaje sie na towary luksusowe a na duzy wybor cie z pewnoscia nie stac bo to sa grube miliony na inwestycje. przez idiotycnzy skrypt musialem podzielic post bop uzycie ctrl+v powoduje info o s p a m i e. debil jaksi to projektowal :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
produkty produktami, ja bym celowała w rynek że tak to ujmę "dla ludzi" - jeśli to małe miasteczko - takie produkty będa miały wzięcie. Dobrze też pomyśleć o czymś takim jak usługi merchandisingowe - http://www.embi-marketing.pl/oferta/ -tu więcej informacji o tym co i jak z takim marketingiem produktowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannaanna
U nas brakuje praktycznie wszystkiego i musze na zakupy jeździć do miasta obok. Mieszkam na nowym osiedlu i nie ma tu nic poza drogą żabką. Dlatego myślę coraz częściej o zakupach spożywczych online żeby nie tracić czasu na jeżdzenie na zakupy. Znalazłam ostatnio sklep spożywczy online - http://studencik.com.pl/ Działa na terenie łodzi i okolic. Zamawialiście tam kiedyś? Z tego co widziałam asortyment jest dosć szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alma właśnie bankrutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16 tysięczne miasto Namysłów
PS w Namysłowie wszystkie supermarkety są jest mnóstwo barów restauracji kawiarni punktów rozrywkowych rekreacyjnych sportowych gastronomicznych i mamy dwie galerie handlowe a nam powstaje trzecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×