Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamamaturzysty

Jakie OC i AC wybrać? Gdzie szukać?

Polecane posty

Jak wybrać OC i AC dla kierowcy z małym stażem? Gdzie najlepiej szukać? Nie mam czasu na bieganie po ubezpieczycielach w nieskończoność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest taka porównywarka - masz tam zebrane wszystkie oferty jakie są na rynku i sobie wybierasz co chcesz, porównujesz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym najpierw skorzystała z opcji przeglądarki ubezpieczeń https://superpolisa.pl/ Wpisuje się tam podstawowe dane i już można poprzeglądać oferty a poza tym wykupić w tym samym czasie. Szybko, wygodnie i z tego co widać to można znaleźć tam ofertę gdzie jest najtaniej. A po co przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej rankomat polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Mi osobiście bardzo pomogła porównywarka ubezpieczeń na stronie rankomat.pl. Dużo różnych towarzystw ubezpieczeniowych skupionych w jednym miejscu. Formularz wypełniasz raz i on jest potem wysyłany w kilkunastu jakby egzemplarzach do różnych firm, także nie traci się czasu i nerwów na każdorazowe wpisywanie tych samych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Może uda się coś znaleźć przez rankomat.pl. Ja tutaj sobie lukałem na chwilówki. Mają duże porównanie, każda oferta ładnie uczciwie opisana z aktualnymi warunkami. Jest sporo ofert za 0 zł tylko że one są najczęściej zaklepane dla nowych klientów. Jakoś tak jest że wszędzie nowi klienci mają lepiej niż starzy 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×